anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

blokada dostępu do strony allegro

simba256
#7 Wielbiciel#

Chciałam dziś sprawdzić status swojego zamówienia i jakież było moje zdziwienie, gdy się okazało, że jestem zablokowana. Ale mam zablokowany dostęp do strony allegro. Według wyświetlonych informacji być może przeglądam strony za szybko niż przeciętny człowiek, być może coś uniemożliwia działanie Javascript lub też w tej samej sieci operuje robot. Moje pytanie brzmi, jak rozwiązać ten problem? Nie jestem ani robotem i nie wiem jak zespół allegro jest w stanie ocenić jak szybko powinno się przeglądać strony. Proszę o informację, bo nie mogę nigdzie znaleźć nawet takiego wątku, jak taki problem rozwiązać. Napisałam już do działu technicznego, ale proszę o wyjaśnienie tej sprawy. Pozdrawiam W.

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18

LEW433
#21 Demiurg#

@simba256 To już drugi wątek o zablokowaniu konta, zgłosiłaś na All, może któryś z moderatorów coś wyjaśni:https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65&subjectId=fed698b4-f...

oznacz moderatorów

simba256
#7 Wielbiciel#

dziękuję za podpowiedź, napisałam i udało się odblokować.

oznacz moderatorów

krzychu350
#7 Wielbiciel#

Witam,

Również mam ten problem, napisałem ale jeszcze nie otrzymałem pomocy, czy możesz powiedzieć co musiałaś zrobić aby odblokować sobie stronę?

Pozdrawiam

Krzysztof

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@krzychu350, spróbuj wyczyścić pliki cookies lub zmienić przeglądarkę. Jeśli sytuacja się powtórzy, poproszę o zrzut ekranu, który obrazuje tę sytuację. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

krzychu350
#7 Wielbiciel#

Problem Allegro.jpgPrzesyłam zrzut ekranu, próbowałem zmieniać przeglądarkę ale problem jest ten sam. Jeśli łączę się z siecią w firmie to nie mogę uruchomić Państwa strony bo wyświetla się powyższy komunikat, że jestem zablokowany ale jeśli połączę się z siecią np udostępnioną przez telefon strona ładuje się poprawnie.
Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@krzychu350, jeszcze dopytam - czy wyczyściłeś pliki cookies? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

krzychu350
#7 Wielbiciel#

Oczywiście wyczyściłem, z całkowicie nowego pc rowniez uruchamiałem i to samo, mam wrażenie że moje IP jest u Panstwa zablokowane. 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@krzychu350, skonsultuję to z działem technicznym. Proszę Cię o cierpliwość. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

krzychu350
#7 Wielbiciel#

Ok 😉

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

krzychu350 jeśli z tego komputera logował się ktoś , kto ma zablokowane konto, Allegro może blokować dostęp po IP. Takie sytuacje już na tym forum były opisywane.

oznacz moderatorów

krzychu350
#7 Wielbiciel#

Witam, dziękuję za odp, nie mam pojęcia kto mógłby się próbować zalogować z zablokowanego konta na mojej sieci, ja posiadam tylko jedno konto od 15 lat i pierwszy taki przypadek. Dużo łatwiej byłoby mi gdyby Pan podpowiedział w krótkich żołnierskich słowach jak rozwiązać mam problem, niż teraz odszukam gdzieś ten wątek. Z góry dziękuję za odp. 

oznacz moderatorów

krzychu350
#7 Wielbiciel#

Hasło do sieci w tym momencie zmieniłem, nikt się nie połączy obcy już z moim routerem, gorąca prośba o odblokowanie mojego IP. Z góry dziękuję i pozdrawiam. Krzysztof

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

Niestety nie rozwiążę tego problemu.  Jeśli masz pewność, że nikt niepowołany nie logował się z Twojego kompa, to pozostaje czekać na odpowiedź Allegro.

Otwarta sieć, to niebezpieczeństwo. Ktokolwiek mógł się zalogować, aby dokonać jakiejś lewej transakcji, a ty masz szlaban przy okazji.

 

oznacz moderatorów

krzychu350
#7 Wielbiciel#

Ok zatem czekam na odp Allegro. Pozdrawiam

oznacz moderatorów

gromoni
#1 Nowicjusz#

Ko_alka mam identyczną sytuację, czy mozesz pomoc/

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@gromoni @BlueMouse_pl Czy problem wciąż występuje? Czy korzystacie z aktualnych przeglądarek? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

jaszczur-ka
#10 Popularyzator#
 
Witam, taki mam komunikat :
 
Zostałeś zablokowany.
Dlaczego zostałeś zablokowany? Coś w zachowaniu twojej przeglądarki zwróciło naszą uwagę. Powody mogą być różne:
  •  przeglądasz strony i klikasz dużo szybciej niż przeciętny człowiek
  •  coś uniemożliwia działanie Javascript na twoim komputerze
  •  w tej samej sieci (IP 83.26.59.207) operuje robot
Jeśli coś nie działa prawidłowo wyślij nam wiadomość.

ID: 1912cbc5-551d-aa6b-e2ae-9127faa3b933

 

Co robić????    Oprócz wysłania wiadomości zgodnie z pouczeniem.    HELP.

oznacz moderatorów

jaszczur-ka
#10 Popularyzator#

Halo Halo !!!  

Nie wiem, czy ktoś coś zrobił, czy nikt nic -  ale po kilku próbach f5  allegro się odblokowało.

Tak czy inaczej przepadła mi jedna licytacja...  

Może to nawet dobrze, bo mi tu marudzą, że za dużo kupuję 😀

oznacz moderatorów