anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

blokada konta

fajnydom_net
#7 Wielbiciel#

Witam!

Proszę o pomoc, allegro zablokowało nam konto przez nierozwiązaną dyskusje (dostaliśmy maila - Pilnie skontaktuj się z nami i rozwiąż problem opisany w dyskusji z Klientem...obecnie dyskusja jest już rozwiązana) wysłaliśmy mail, że wszystko już jest ok do allegro, ale wyciągnęli nam nierozwiązane dyskusje z 2018 i 2019 r, gdzie teraz troszkę ciężko będzie to teraz wyjaśnić.

Pozdrawiam

Marta

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

pulkownik66
#19 Nestor#
oznacz moderatorów

fajnydom_net
#7 Wielbiciel#

Mamy blokadę sprzedaży, cały czas jest informacja...i nie da się wznowić sprzedaży.

M.

 

 

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@fajnydom_net  Nic nie rozumiem- jaką blokadę sprzedaży? Przed chwilą mogłem kupić bez żadnych problemów to https://allegro.pl/transakcja/44425831-14ef-11eb-94f3-098696f3b73d/zamowienie

oznacz moderatorów

fajnydom_net
#7 Wielbiciel#

 Sprzedaż na Twoim koncie jest obecnie zablokowana. Powodem mogą być nieopłacone rachunki lub inne naruszenia Regulaminu. Aby odblokować możliwość sprzedaży, ureguluj zaległe płatności lub skontaktuj się z nami.  Po 100 mailach do allegro, wiemy  z jakiego powodu  jesteśmy zablokowani (stare dyskusje) zamykają na m się aukcje, nie możemy nic wznowić i wystawić. M.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@fajnydom_net  No i tu tego nie rozwiążemy, może tylko Allegro. Masz podany link do kontaktu.

oznacz moderatorów

exoryna
#14 Krzewiciel#

Jakiej pomocy oczekujesz? Co użytkownicy na forum gadane mają zrobić?

Tutaj można kupować: https://allegro.pl/uzytkownik/fajnydom_net

 

oznacz moderatorów

fajnydom_net
#7 Wielbiciel#

Zamykaja nam się aukcję, nie możemy wystawiać przedmiotów ani wznawiać sprzedaży, bo jest jakiś problem z dyskusjami z 2018 i 2019 roku, próbuję dodzwonić się do tych klientów i wszystko wyjaśnić...nie wiem jak mam dotrzeć do allegro, żeby nas odblokowali, piszemy do nich nie mamy żadnych odpowiedzi zwrotnych na maila, na  whatsapp jest jakiś kontakt, ale za wiele nie pomagają.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@fajnydom_net  No to macie problem, my tu na Ag nie mamy żadnych możliwości możemy tylko doradzać. Musicie rozwiązać sprawę tylko przez kontakt z Allegro.

oznacz moderatorów