anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokowanie kolejnych zakupów, jeśli ktoś nie umie zapłacić, kiedy to nastąpi?

mikeza
#20 Guru#

Może kiedyś doczekamy, aż wprowadzona zostanie taka opcja, która będzie ograniczała kupowanie po kilka przedmiotów przez tą samą osobę minuta po minucie, tylko dlatego, że ktoś nie umie zapłacić ? Nie ma dnia,  żebym nie miał takich zakupów, tak się dzieje non stop, hitem są tacy co kupują 5-6 razy pod rząd. A potem szarp się o zwrot prowizji i tłumacz, że klient nie potrafił wypełnić formularza, albo aplikacja mu się zawiesiła. Ile to kosztuje czasu i fatygi.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@mikeza  Tym bardziej, że pomyłki doskonale widać. Kiedy ktoś chce kilka przedmiotów, kupuje je za jednym zamachem.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

kashmir22
#9 Pomysłodawca#

Podpisuje się pod Twoją prośbą wszystkimi kończynami. A najgorsze jest to, że nie da się wytłumaczyć kupującemu że musimy wystąpić o zwrot prowizji. Ja zawsze otrzymuje maile: "Niech Pani anuluje mój zakup, nie mogę zapłacić to kupię jeszcze raz" no ręce opadają.

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

Zapewne nigdy. Proszę nie zapominać, że kupujący na Allegro mają taki sam status, jak krowy w Indiach...

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@mikeza dziękuję Ci za Twoją opinię.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

dawal50
#14 Krzewiciel#

teraz to jest plaga, nie ma dnia żeby ktoś nie kupił tego samego co najmniej 2 razy

albo blokada albo informacje że już kupił i czy chce opłacić poprzedni zakup

niestety allegro woli pobierać prowizję za każdym razem, może jakiś sprzedawca się zapomni i nie zawnioskuje

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

allegro doskonale zna sytuacje i nie próbuje jej naprawić np: uniemożliwić ponowny zakup takiego samego towaru - bez odpowiedzi w stylu - już coś takiego kupiłeś - chcesz to zrobić ponownie?

 

tak samo jak guzik kup teraz - nie ma wyraźnego oznaczenia "zakup z obowiązkiem zapłaty"

i poinformowaniem Kupującego, że brak zapłaty naraża go na roszczenie ze strony Sprzedawcy

oznacz moderatorów