anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak możliwości dodawania aukcji

nalsibielizna
#9 Pomysłodawca#

Witam 

Po raz kolejny mam ten sam problem. Wystawiam aukcje i nagle bum i koniec. Nie mogę wystawić ani jednej kolejnej aukcji. Kiedyś już tak było i moderator tutaj napisał że problem rozwiązany. Wiec bardzo proszę o rozwiązanie tego problemu ponieważ nie mogę pracować i wystawiać kolejne aukcje. 

@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@nalsibielizna Czy możesz napisać coś więcej, jak dokładnie objawiają się problemy? Czy w czasie problemów z dodaniem oferty na Twoim ekranie pojawia się np. jakieś komunikaty? Postaram się pomóc, ale potrzebuję od Ciebie więcej szczegółów, które pomogą nam ustalić przyczynę tej sytuacji. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

nalsibielizna
#9 Pomysłodawca#

@_HolaOla_  Wystawiam aukcje poprzez SkyShop , klikam wystaw ( tak jak zwykle ) w sky shop pokazuje mi się tak jak zawsze wszystko a na allegro nie dodaje się kompletnie nic. Nie dodają się nowe aukcje, a wchodząc na sky shop te produkty które minute wcześniej wystawiłam świecą się na czerwono ( niewystawione )

Kiedyś miałam dokładnie taką samą sytuację 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@nalsibielizna Bardzo Ci dziękuję za ten opis. Wynika z niego, że problemem jest tutaj oprogramowanie zewnętrzne, czyli w Twoim przypadku SkyShop, dlatego najpierw spróbuj proszę najpierw skontaktować się z ich wsparciem technicznym. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów