anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak możliwości wysyłki w Wysyłam z Allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
mixpromocji
#9 Pomysłodawca#

Brak możliwości wysyłki dpd smart. Pojawia się informacja:

Błąd przetwarzania

Problem z nadaniem przesyłki. Skontaktuj się z nami. Pomożemy jak najszybciej.

Czy ktoś w dniu dzisiejszym też ma taki komunikat?

oznacz moderatorów
157 ODPOWIEDZI 157
prezento-grzes
#11 Animator#

U mnie mieli od początku Dpd nie idzie nadać .Albo pokazuje mi się błąd 

oznacz moderatorów
motoholicy
#8 Zapaleniec#

order ID: d413c8e0-797e-11ed-8b8c-1387c1d1c380

Czekam i czekam i nic się nie dzieje. Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
Sklep-RockBeat
#9 Pomysłodawca#

czy allegro wciąż robiąc zmiany nie może zrobić żeby te przesyłki allegro dpd działały jak trzeba ? Przecież to zgroza godz wpisywałem przesyłki dpd a teraz czekam już godzinę aż to przejdzie i zamówie kuriera, no szok.

oznacz moderatorów
odlewnia_srebra
#8 Zapaleniec#

Kiedy będzie naprawiony błąd z nadawaniem paczek UPS?

oznacz moderatorów
FUB_Step-Bud
#10 Popularyzator#

Czlowiek po weekendzie ma tyle paczek do nadania i zawsze jakis problem yyyy.png

oznacz moderatorów
exxel2007
#1 Nowicjusz#

Mam problem w nadaniem allegro DPD w dniu 12.12.2022. Nie można wydrukować etykiety.

oznacz moderatorów
AMJapan
#2 Obserwator#

niem można nadać żadnej przesyłki przez nadaje z allegro

oznacz moderatorów
arete-sklep
#8 Zapaleniec#

My również mamy ten sam problem, nie możemy nadać DPD

oznacz moderatorów
Super-Price_IMP
#9 Pomysłodawca#

Witam.

 

Nie mozna nadać przesyłek: Allegro One Box, cały czas kręci się kółeczko i nie przechodzi dalej. Rano chodziło od około godziny 9.30 przestało. Bardzo proszę o naprawienie błędu bo inaczej paczki nie wyjdą dzisiaj do klientów, a my rozważamy wycofanie przesyłek Allegro One Box z naszych cenników bo ostatnio ciągle są z nimi tylko problemy.

Prosze o pilną reakcję, nie będę wysyłać screenów bo po prostu nie działają na żadnym naszym koncie.

Pozdrawiam

Super-Price_IMP

oznacz moderatorów
sklepiksenpaia
#10 Popularyzator#

Nie można też nadać przesyłki w punkcie One Box

oznacz moderatorów
b-one2016
#8 Zapaleniec#

Witam,

Przy robieniu wysyłek z DpD system się wiesza i dalej nie było etykiet, poczekałem parę minut zrobiłem jeszcze raz znowu zwis i brak etykiet nagle patrzę w system 3 x nadane przesyłki(tego samego klienta) .

Proszę o informację jak mam to anulować i odzyskać koszty bo kwota nie jest mała ;/ 

oznacz moderatorów
FUB_Step-Bud
#10 Popularyzator#

Kiedy awaria zostanie naprawiona ? 

oznacz moderatorów
sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@FUB_Step-Bud została naprawiona o 10:40 ale dalej nie działa ... ale allegro twierdzi, że nie ma żadnej awarii. 😀

oznacz moderatorów
FUB_Step-Bud
#10 Popularyzator#

jak zawsze po weekendzie co czlowiek ma najwiecej paczek do nadania....i bądz tu czlowieku spokojny 

oznacz moderatorów
FUB_Step-Bud
#10 Popularyzator#

jjjjjj.png

oznacz moderatorów
FOLIO_PAK_PL
#8 Zapaleniec#

FOLIO_PAK_PL_0-1670839048029.png jedno zamówienie udało się i tyle .

 

oznacz moderatorów
GUMI-MADER
#7 Wielbiciel#

An error has occurred

Nie udało się zamówić jednej lub więcej paczek. Aby dokończyć nadawanie, popraw błędy, które są wskazane w górnej części formularza nadawania lub usuń problematyczną paczkę.

oznacz moderatorów
e-TiM24com
#7 Wielbiciel#

Brak możliwości wygenerowania etykiety nadawczej przez pocztę polską. Mieli, mieli i nie wytwarza etykiet

oznacz moderatorów
mrapol
#9 Pomysłodawca#

Szanowni eksperci, moderatorzy....Poniedziałek, człowiek stara się być oazą spokoju, od rana w dobrym humorze, okres świąteczny i generalnie fajnie, zima...pada śnieg, dużoo zamówień...w tle Last Christmas G. Michaela i nagle *!(#$|^*(&# G@EYFDI JA **piiip****E znów awaria i brak możliwości nadawania paczek allegro. Może czas już wysłać swoich ludzi na szklenie do Pana Brzózki?!

oznacz moderatorów
ejm2000
#9 Pomysłodawca#

Tylko się podpinam, żę mam ten sam problem. Nie mogę wygenerować etykiet na Allegro One Box 😞 

oznacz moderatorów