anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak możliwości dostawy Allegro DPD do Niemiec

MAMY ROZWIĄZANIE!
hurtkosmetyki_pl
#10 Popularyzator#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Mamy włączoną dostawę Allegro DPD z dostawą za granicę w tym również do Niemiec, ale klientka nie może zamówić towaru z dostawą do tego kraju.
Wyskakuję jej informacja że "Sprzedający nie wysyła do Twojego kraju, Zmień adres dostawy lub wybierz inną metodę dostawy."

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@hurtkosmetyki_pl Cześć. 🙂 Sprawdziłam tę sytuację na Twojej losowej ofercie i dostawa za granicę jest dostępna bez problemu. Czy Kupująca nie próbuje przypadkiem wpisać kodu pocztowego, który jest nieobsługiwany? Można sprawdzić to tutaj

Niemcy: 18565, 25845, 25846, 25847, 25849, 25859, 25863, 25869, 25929-25933, 25938-25942, 25946-25949, 25952-25955, 25961-25970, 25980, 25985-25990, 25992-25994, 25996- 25999, 26465, 26474, 26486, 26548, 26571, 26579, 26757, 27498, 78263-78266; 83256

Którą ofertą Kupująca jest zainteresowana? Możesz podać mi numer? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
hurtkosmetyki_pl
#10 Popularyzator#

@ko_alka W takim razie podpytam klientkę o dokładny adres dostawy i kod pocztowy który ma wprowadzony.

Widziałem że klientka ma kilka produktów w koszyku, a pytanie zadała z oferty: 11695228964

oznacz moderatorów
hurtkosmetyki_pl
#10 Popularyzator#

@ko_alka 

Klientka podała kod pocztowy 27308 oraz miejscowość Kirchlinteln,
mówi że wcześniej zamawiała jeszcze pod drugi adres w Niemczech i tam przesyłki były realizowany a teraz nie może tam nic zamówić. Wyskakuję jej ta sama informacja.

Kolejną cenna informacją jest że ten sam problem ma u wszystkich sprzedających, nie tylko u nas.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@hurtkosmetyki_pl A czy możesz przesłać mi login tej Kupującej na spolecznosc@allegro.pl lub zaprosić Kupującą do tego wątku na Gadane? Wtedy prześlę tę sprawę do Działu Technicznego i sprawdzimy co się dzieje na koncie Klientki 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
hurtkosmetyki_pl
#10 Popularyzator#

@ko_alkawysłałem na maila 🙂

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@hurtkosmetyki_pl Wracam do Ciebie z odpowiedzią. Ten komunikat jest związany ze zmianami, które weszły w życie od 1 lipca. Jako serwis musimy dostosować się do regulacji związanych m.in z opakowaniami, które państwa członkowskie wprowadzają w odpowiedzi na dyrektywę UE o EPR (rozszerzona odpowiedzialność producenta).

Żebyś mógł wysyłać produkty do krajów członkowskich, musisz to robić zgodnie z lokalnym prawem. O ile regulacje EPR w państwach takich jak Czechy czy Hiszpania nie wymagają sprawdzania poprawności numerów EPR, to już Niemcy i Francja - tak. 

W związku z tym tylko Sprzedający z wpisanymi i zweryfikowanymi przez nas niemieckimi numerami EPR będą mogli realizować zamówienia do tego kraju.

Żeby dodać do konta Allegro numery EPR musisz wejść w zakładkę Dane konta, a następnie w sekcji “numery EPR” kliknąć [Sprawdź dane]. Na swoim mejlu powinieneś znaleźć wiadomość, w której informowaliśmy o tej zmianie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
hurtkosmetyki_pl
#10 Popularyzator#

Dzięki za odpowiedź, szczerze mówiąc przeoczyłem te zmiany 😛

oznacz moderatorów