anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak monet

MAMY ROZWIĄZANIE!
CERAMTRANS2
#10 Popularyzator#

Witam

Klient wytoczył mi dyskusję ponieważ nie otrzymał monet od Allegro 😄

Prosiłem aby zgłosił sprawę do Allegro, zrobił to - brak odpowiedzi, więc ja też to zrobiłem - brak odpowiedzi. A dyskusja nadal trwa bo brakuje 24 monet. Może tutaj jakiś administrator mi pomoże i rozwiąże problem ? W chwili zakupu towar posiadał 4+4 monety mobilnie x 3 produkt.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
kostas11
#21 Demiurg#

@CERAMTRANS2 Tylko są ograniczenia, nie każdy wie że jest Max jaki może zdobyć bo nie każdy czyta regulamin 😉

dla Uczestników, którzy posiadają Konto w Allegro przez okres krótszy niż 365 dni:

20 Monet w ciągu miesiąca,

50 Monet w ciągu roku

😞

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Client:80340374
#14 Krzewiciel#

pozostaje kwestia ile monet sprzedający dostal od allegro.Jest 15 monet za kazde rozpoczęte 5k obrotu

Z kazdym zakupem ilosc monet jest pomniejszana.

Sprzedającemu mogly zostac dwie monety, a kupujący mial dostac duzo wiecej.Nie wiem jak to jest rozliczane

 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@CERAMTRANS2 Kupująca skorzystała w promocji na początku marca ,ale nie odebrała monet. Zwykle po skorzystaniu z monetowych ofert, trzeba je po odebrać po zakupie, ponieważ po 6 dniach przestają być dostępne. 

W Twojej sprawie Kupująca otrzymała już od nas odpowiedź mailową oraz dodaliśmy do jej konta brakujące monety. Widzę, że dyskusja również została już zakończona, więc cieszę się, że udało się szybko wyjaśnić tę sytuację. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
CERAMTRANS2
#10 Popularyzator#

@_HolaOla_  Tak, temat rozwiązany. Szkoda tylko że kupujący co raz częściej obciążają sprzedawców takimi problemami zamiast sami poszukać rozwiązania. Najprościej jest otworzyć dyskusję, niech się sprzedawca męczy i gimnastykuje w tych jakże łatwych czasach.

oznacz moderatorów
peres_2005
#7 Wielbiciel#

Jatez kupiłem zestaw obiadowy miałem dostać 4+4i niedostalem 😃

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@peres_2005 A było płacone z góry, czy za pobraniem?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów