anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji "inna"marka w formularzu wystawiania w Sport i turystyka - Militaria - Odzież?!

letsdeal
#8 Zapaleniec#

Wybór marki w rożnych kategoriach z gotowej  zakładki Allegro zawsze budził moje zdziwienie (jako ze niektóre z nich  rzadkie i egzotyczne na polskim rynku zamiast niektórych solidnych znanych i popularnych w Polsce i na świecie jak np brak marki DENIM w kategorii spodni) ale zawsze istniał  dla wystawiających wentyl w postaci "inna " (w domyśle czytaj gorsza firma albo  tzw. no-name czyli produkt niefirmowy ) Dzisiaj ze zdziwieniem w Kategorii Sport Turystyka- Militaria- Odzież przy wystawianiu produktu zauważyłem że zniknęła opcja "inna"marka  a ostał się li tylko preferowany przez Allegro zestaw marek z branży. Oznacza to że nie wystawicie w tej kategorii produktu innych firm niż preferowanych przez Allegro. Fajne nie......?!

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

@letsdeal Nawet tu już do Allegro dotarła polityka !!!!

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@letsdeal bycie na bieżąco - nie boli [KLIK]

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@cloudcloud Sądziłem że Allegro jest dla ludzi anie odwrotnie Bycie elastycznym nie boli tylko pomaga Pozdrawiam

oznacz moderatorów

letsdeal
#8 Zapaleniec#

@cloudcloud  jak by mi płacili za zawodowe "bycie na bieżąco" to by pewnie nie bolało...    A tak w ogóle to gdybym był zatrudnionym na pełen etat by być biegłym w "byciu na bieżąco" w  zmianach różnorakich na Allegro to na pewno nie zajęło by mi to prawie 2 dni  na oświecenie mnie i innych  nieświadomych tych rewolucyjnych zmian...

Ja rozumiem że po tym jak jeden z oficjeli Allegro 2 dni temu na TVN przechwalał się ze w czasie pandemii firma zanotowała  wzrost o 7000% ( obrotów czy przychodów tego nie dosłyszałem ale cokolwiek to jest to kosmos) to zapewne uważacie ze wg.polskich standardów biznesu nie musicie się więcej starać... miła Pani moderator...!

oznacz moderatorów

myslenie-szkodzi
#12 Orędownik#

@cloudcloud strasznie słabe są te twoje odpowiedzi. Aż "słychać" tutaj te wywracanie oczami i wzdychanie.

 

Powtórzę po raz kolejny na tym forum - wprowadzacie ogrom niepotrzebnych zmian w gorącym dla firm okresie, macie paskudnie nieczytelną komunikację ze sprzedającymi, czego dowodem są liczne i powtarzające się pytania. Miej pretensje do swoich współpracowników, a nie do sprzedającego, któremu znowu zmieniliście coś w formularzu wystawiania aukcji. 

 

Ciekawostka, dwa razy dziennie zaglądam w DWA miejsca, gdzie mogą się pojawić aktualne komunikaty ze strony allegro, bo nie wszystkie informacje pojawiają się w jednym miejscu. Jak ktoś o tym nie wie, to może coś istotnego przegapić .

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/aktualnosci

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych

Tak więc droga Klaudio, weź się ogarnij ze swoim "bycie na bieżąco - nie boli", bo to żenada 🙂  

oznacz moderatorów

letsdeal
#8 Zapaleniec#

@cloudcloud      Pomimo ze jest Pani opłacana za "bycie na bieżąco" w nowościach Allegro  to niestety podane mi rozwiązanie którego ośmieliłem się wcześniej jako amator nie znać to KOMPLETNE PUDŁO albo  inaczej GADANE po próżnicy. Podany mi przez Panią link do rozwiązania problemu nie obejmuje wzmiankowanej przeze mnie wcześniej kategorii czyli Sport i Turystyka*Militaria*Odzież*Spodenki  Problem jest jak był tak jest - dalej nie mogę wystawić przedmiotu w tej kategorii bo po prostu nie ma zakładki "inna firma" Nic nie daje umieszczenie nazwy firmy w dodatkowym parametrze - formularz wystawiania domaga się nazwy firmy której nie da się umieścić. Po prostu jako pracownik nie zglebiła Pani problemu błędu w tej kategorii. Cóż mogę dodać...wytyka mi Pani zjadliwie wcześniej "bycie na bieżąco nie boli" - jako amator i klient Allegro mam do tego prawo.  Pani  nieskuteczne w dodatku opłacane "bycie na bieżąco"  zapewne Panią nie zaboli...może zaboleć ewentualnie Pani pracodawcę, jeśli nie ma na to wy.....ne...  Co za PIĘKNE SAMOZAORANIE....! Miłego czegokolwiek...!

oznacz moderatorów

monte1133
#10 Popularyzator#

czy ta chamska, ironiczna, złośliwa uwaga, to oficjalne stanowisko Allegro w stosunku do sprzedającego, czy wybryk niedojrzałej "moderatorki"?

oznacz moderatorów