anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak płynności działania strony allegro

danusia49_2011
#9 Pomysłodawca#

Witam, czy ktoś jeszcze ma taki problem, że allegro chodzi ociężale? Wyszukiwanie trwa bardzo długo, nie ma problemu z internetem, gdyż wszystkie inne strony działają poprawnie, wyszukiwanie na głównej witrynie allegro też działa poprawnie, problem pojawia się po zalogowaniu do sklepu.

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

pc-connect_pl
#10 Popularyzator#

Witam. Mam podobnie dodatkowo mam problem z wystawianiem aukcji.  Podczas wystawiania aukcji , gdy wybieram jakąś opcję , na dole pojawia się komunikat " zapisywanie szkicu ofert " a potem informacja " nie udało się zapisać zmian " . Nie pozostaje żaden szkic więc nie mogę wystawić oferty na nowo. Nie wiem jak sobie z tym już poradzić bo to w zasadzie uniemożliwia mi ręczne wystawianie ofert. Podczas edycji ofert , wznowieniu nic takiego się nie dzieje, ale już podczas wystawiania podobnej aukcji już tak

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@pc-connect_pl Czy mógłbyś wskazać mi przykładowe numery ofert, w których występuje taka sytuacja? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

pc-connect_pl
#10 Popularyzator#

Witaj HolaOla_ zgłaszałem już to przez ticket, niestety nie mogę wskazać żadnego numeru, ponieważ one się nie wystawiają i nie zapisują szkice.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@pc-connect_pl W takim razie prześlij mi proszę zrzuty ekranu z tymi komunikatami. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

NXFashion
#8 Zapaleniec#

Witam. 

Ja mam na wszystkich aukcjach i obojętnie co robię. Wystawienie aukcji graniczy z wielkim opanowaniem. Wszystko chodzi bardzo mozolnie i jest ogromna strata czasu. 

 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Może to atak DDoS na allegro i serwery się mulą

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@NXFashion @Client:44052296 Nie mieliśmy dzisiaj problemów technicznych po naszej stronie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

mauritius10
#8 Zapaleniec#

Witam,

potwierdzam, allegro chodzi jak słoń, żeby jakąkolwiek aukcję podejrzeć, trzeba czekać godzinami, aż się cokolwiek otworzy, np. nie można wysłać do Sprzedającego zapytania, cykl zakupu towaru niespodziewanie się zrywa, etc..... Próbuję już czwarty dzień i dalej jest bez zmian. Allegro powinno coś zrobić jak najszybciej. To się już wcześniej zdarzało ale obecnie jest tragedia.

 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@mauritius10, czy mogę Cię prosić o wyczyszczenie plików cookies oraz próbę powtórzenia tych samych czynności na innej przeglądarce? Czy podczas "niespodziewanego zerwania cyklu zakupu", o którym wspominasz, pojawia Ci się jakiś komunikat? 

 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

shopmw
#9 Pomysłodawca#

U nas jest problem przy edycji grupowej, bardzo długo trzeba czekać, aż zaktualizuje dane. Najgorzej jest przy grupowym dodawaniu ilości sztuk, a potem wznawianiu ofert.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

wg mojej teorii spiskowej allegro to szpieg i zapisuje wszystkie wpisane przez użytkownika

literki - stąd ociężałość systemu

mi czasem przy bardzo szybkim posiadanym necie jak wpisuję nazwy produktu to literki pojawiają się jedna na sekundę

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

lejek się włączył za mało GB all... ma w abonamencie 😁

oznacz moderatorów

Atlantis1987
#8 Zapaleniec#

U mnie jest to samo od jakiegoś czasu. Do niedawna można było otwierać zakładki jedna po drugiej, natomiast teraz to jakaś porażka. Internet mega szybki-allegro niekoniecznie...

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Atlantis1987 ten problem występuje bez względu na to z jakiej przeglądarki korzystasz? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Atlantis1987
#8 Zapaleniec#

Nie wiem czy bez względu, ale jestem do google chroma przyzwyczajony i z niej korzystam. Natomiast wcześniej tego problemu nie było. Jest to lekko uporczywe nie ukrywam

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Atlantis1987 spróbuj proszę wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki i pliki cookies. Też korzystam z Chrome i nie mam problemów z wyświetlaniem ofert na Allegro, a potrafię mieć otwarte bardzo dużo zakładek. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Atlantis1987
#8 Zapaleniec#

Tak zrobiłem i dalej nie pomaga. Dziwne, bo to właśnie tylko z allegro taki problem. Jak mam masę innych zakładek pootwierane to wszystko działa jak należy. Po włączeniu allegro komp jakby z poprzedniej epoki...

oznacz moderatorów

Atlantis1987
#8 Zapaleniec#

Uprzedzę, że komp nowiutki (stacjonarny). Maszyna obsługuje 4 monitory. I jak wspomniałem tylko allegro wypada bardzo słabo żeby nie mówić źle...

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Atlantis1987 Może jakieś rozszerzenie się gryzie? U mnie na firefoxie rozszerzenie dashlane potrafi nieźle przymulić allegro a wszędzie indziej jest ok.

oznacz moderatorów