anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak powiadomień o sprzedaży, pytań od klientów itp. na skrzynkę mailową.

JG-Smart
#7 Wielbiciel#

Dzisiaj od godziny 16:17 nie dostaje powiadomień na skrzynkę mailową z powiadomieniami o sprzedaży czy też z pytaniami od kupujących. Pytałem znajomego, który również prowadzi sprzedaż - twierdzi, że u niego jest ok. Czy ktoś ma również taki problem?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

@JG-Smart sprawdź ustawienia w zakładce Zgody na powiadomienia.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

JG-Smart
#7 Wielbiciel#

Zgody mam wszystkie potwierdzone tak jak ma być więc to nie to 😞

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@JG-Smart Skontaktuj się z operatorem poczty. Nikt tu dziś nie zgłaszał takiego problemu, więc to raczej nie wina Allegro.

oznacz moderatorów

JG-Smart
#7 Wielbiciel#

Napisałem do allegro. Twierdzą, że jest jakiś problem i próbują go naprawić, ale chciałem zapytać czy u kogoś jeszcze występuje bo strasznie to dla mnie dziwne, że tyle zajmuje im naprawa.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@JG-Smart, czy Twój problem nadal występuje? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

JG-Smart
#7 Wielbiciel#

Problemu już nie ma od godziny 22 dnia wczorajszego lecz nikt nie jest w stanie mi odpowiedzieć co się stało. Pytałem u dostawcy hostingu - twierdzą, że u nich wszystko jest ok. Allegro informowało mnie o problemie, ale co było przyczyną nie wiem. Wszystkie maile od 16 do 22 przepadły.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@JG-Smart, poprosiłam dział techniczny o weryfikację. Dowiedziałam się, że wszystkie wysłane do Ciebie wiadomości zostały dostarczone bez żadnych opóźnień. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów