anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak "nadaj przesyłkę" na powiązanym koncie. Jak aktywować tą możliwość pracownikowi?

ppw-project
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry

Zatrudniłem nowego pracownika i chciałbym aby to On, z nie mojego konta, zajął się całą obsługą i wysyłką zamówień.

W tym celu wykupiłem abonament Allegro, połączyłem konta i nadałem dla konta pracownika uprawnienia "Obsługa ofert" - Edycja, "Obsługa zamówień" - Edycja, "Komunikacja" - Edycja oraz brak uprawnień w pozostałych obszarach.

Na koncie pracownika działają wszystkie oczekiwane funkcje poza "nadaj przesyłkę" co czyni całe przedsięwzięcie niezasadnym.

Jak umożliwić pracownikowi nadawanie paczek?

Proszę o pomoc i pozdrawiam

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ppw-project Cześć 🙂 Na uprawnionym koncie Twój pracownik może mieć dostęp do listy i szczegółów zamówień, zmiany statusów zamówień, dodawania numerów listów przewozowych oraz do złożonych wniosków. Niestety w tym momencie nie ma możliwości, aby z uprawnionego konta móc generować etykiety i nadawać przesyłki. Oczywiście rozumiem taką potrzebę i przekażę Twoją sugestię do odpowiedniego zespołu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ppw-project
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za odpowiedź.

Nie ukrywam, że spodziewałem się innej odpowiedzi 😞

No niestety, jeśli taka funkcjonalność nie zostanie wdrożona w najbliższym czasie, chyba zrezygnuję z abonamentu.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów