anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

brak skrytek w paczkomacie

MAMY ROZWIĄZANIE!
Titanum2017
#10 Popularyzator#

Co zrobić jeśli w moim paczkomacie wyświetla się info, że brak skrytek?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
konto zamknięte
Nie dotyczy

Pojechać do innego paczkomatu/POK, albo poczekać aż będą dostępne 🙂

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Titanum2017  Na wyświetlaczu paczkomatu jest magiczny przycisk , który pokazuje okoliczne paczkomaty z wolnymi skrytkami  🙂

_____________
Kama
oznacz moderatorów
Titanum2017
#10 Popularyzator#

Ok dzięki, od nie dawna nadaje przesyłki w paczkomacie. myslałam, ze jak mam etykietę wydrukowaną z adresem i kodem danego paczkomatu to tylko tam mogę nadać przesyłkę

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

Jak masz etykietę do konkretnego paczkomtu musisz czekać na wolne miejsce lub możesz zanieść swoją przesyłkę do Punktu Obsługi Paczek lub anulować etykietę i wygenerować nową. Anulację etykiety możesz zgłosić w formularzu, wybierając opcję „Chcę otrzymać zwrot za niewykorzystaną etykietę”.

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Titanum2017
#10 Popularyzator#

Dziękuję bardzo za odpowiedź

 

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@kostas11  Ja mam w ustawieniach konkretny paczkomat nadawczy a od jakiegoś czasu mogę nadawać we wszystkich w moim mieście. Klikam tylko podgląd, który ma miejsce i bez problemu w nim nadaję 🙂

_____________
Kama
oznacz moderatorów
e-XTECH
#9 Pomysłodawca#

Możesz do innego paczkomatu - wiele razy przećwiczone ...

oznacz moderatorów
segregator_com
#9 Pomysłodawca#

Potwierdzam, mam na stałe wklepany jeden, konkretny paczkomat, ale nadać można w dowolnym, nawet w innej miejscowości. I jeszcze jedno, jak masz umowę kurierską z INPOST, to kurier podjeżdżający po paczki odbierze również przesyłki paczkomatowe, więc w ogóle nie trzeba jechać z paczkami do paczkomatu.

oznacz moderatorów