anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak w Allegro finansów ustawienia kwoty rezerwacji kwoty na ewentualne zwroty towarów ?.

MAMY ROZWIĄZANIE!
nina051
#9 Pomysłodawca#

Posiadam pewne środki ze sprzedaży na koncie Allegro Pay. Chcę wypłacić część środków na konto jednocześnie chcę z tej kwoty zarezerwować część środków na koncie Pay na ewentualne zwroty. Nie ma u mnie opcji = ustawienie kwoty rezerwacji. Co to oznacza ?. Pozdrawiam

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

że nie jesteś firmą?

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

Ja chciałem dzisiaj zabezpieczyć kwotę to zwrotów (zgonie z instrukcją z pomocy) i niestety nie mam takiej możliwości. Konto firmowe. Pieniądze na AF mam.

W zakładce Ustawienie wypłat coś takiego. Może Źle szukam?

wyplata2.jpg

Ktoś miał podobnie i ma rozwiązanie?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:44052296 Czy jesteś pewnien, że jesteś zalogowany na właściwym koncie? Sprawdziłam to, z którego tutaj piszesz, ale to konto prywatne i nie ma na nim żadnych środków do wypłat na saldzie w Allegro Finanse.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ konto, o którym pisze to inne. Te jest moje prywatne. Chodzi mi o firmowe. Pisałem do pomocy allegro nr. zgłoszenia 23392632. Niby dostałem odpowiedz

Funkcja rezerwacji środków nie jest jeszcze dostępna dla wszystkich kont firmowych, szczególnie założonych przed grudniem 2021. Wynika to z faktu, że część użytkowników przechodziła podczas zakładania konta starszą procedurę weryfikacji.



Proszę o cierpliwość - postaramy się, aby nowe funkcjonalności - takie jak ta - pojawiły się także na Państwa koncie jak najszybciej.

Czyli co stoi na przeszkodzie uruchomienia takiej, że funkcji dla starszych kont. Trzeba dokonać ponownej weryfikacji konta firmowego?

oznacz moderatorów
TU_ESTILO
#7 Wielbiciel#

mam podobny problem, mogę ustawić wypłatę od jakiejś sumy, ale nie ma możliwości rezerwacji pieniędzy w payU i przelew24

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@TU_ESTILO Opcja rezerwacji nie jest jeszcze dostępna dla wszystkich użytkowników.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów