anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak wpłaty od kupującego po wygranej aukcji.

adas12000
#8 Zapaleniec#

Witam, 23.07.2020 zakończyła się moja aukcja, po której kupujący nie zapłacił za towar. Co dalej mogę zrobić z tym faktem? 

Opłaty od wystawienia / wyróżnienia i sprzedaży przedmiotu zostały naliczone i pobrane przez allegro?

nr aukcji: 9497004773

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mwmonety
#21 Demiurg#

takie jego prawo może odstąpić bez podawania przyczyn a wyłożonej kasy na wyróżnienie nikt ci nie odda.klient nasz pan niestety.

oznacz moderatorów

exoryna
#14 Krzewiciel#

A skąd wiesz, że ten kupujący mógł odstąpić od umowy? 

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Po siedmiu dniach od zakończenia licytacji wystąp o zwrot prowizji. Opłaty za wystawienie i promowanie Allegro Ci nie zwróci.

oznacz moderatorów

adas12000
#8 Zapaleniec#

Gdzie jest taka opcja ze zwrotem prowizji? Gdzie to znaleźć? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

adas12000
#8 Zapaleniec#

Przejrzystość tego allegro to jakieś totalne nieporozumienie! Które utrudnia zapewne z premedytacją odzyskanie zwrotu za naliczone koszty! Cwaniactwo nie zna granic!

Proszę o konkretną informację co wpisać i gdzie kliknąć, bo według mnie to nie działa 🙂

 

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@adas12000 Wejdź w Zamówienia- Akcje- Zwrot prowizji

oznacz moderatorów

adas12000
#8 Zapaleniec#

Ok, pomogło! Dziękuję bardzo! Ale i tak to allegro to coraz większe utrudnienie życia dla sprzedawcy oraz horrendalne koszty sprzedaży! Coraz gorzej! 

Nie rozumiem dlaczego jest tak, że ktoś sprzedaje towar w formie licytacji - jak na aukcji w domu aukcyjnym i nie ma z tego konsekwencji? W każdym domu aukcyjnym byłaby surowa kara za coś takiego! 

oznacz moderatorów