anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak zwrotu środków 246 zł od Inpost za uznaną reklamację

MAMY ROZWIĄZANIE!
ALCkow
#13 Ambasador#

Inpost uznał moją reklamację IPR11954904 dla paczki 632406318237610139184979 za "Przesyłka ponadgabarytowa przekraczająca wymiar ponad 50x50x80 cm lub wagę powyżej 30 kg". Wartość zamówienia 4120cec1-fc38-11ec-a2d9-8935787e281d 173,86zł.

Zapłaciłem 246zł opłaty dodatkowej do inpost. Zgłosiłem reklamacje za niesłusznie doliczoną opłatę dodatkową. 07.09.2022 Inpost odpowiedział, że uznaje moją reklamację i zwróci środki do allegro. Do dziś nie otrzymałem zwrotu. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Bez tytułu.png

 

 

oznacz moderatorów
57 ODPOWIEDZI 57
mikeza
#20 Guru#

i jeszcze ile czasu i nerwów to kosztuje, ale allegro nie dba o swój wizerunek już od dawna, więc nie ma się co dziwić.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
Client:80340374
#14 Krzewiciel#

A od wszystkich wymagają przestrzegania terminów 🙂

Niesłuszna doplata, uznana reklamacja i czekanie miesiącami na zwrot niesłusznie pobranej kwoty.

Ciekawe kiedy temat bedzie miał swój finisz 🙂

oznacz moderatorów
ALCkow
#13 Ambasador#

Dzwoniłem znowu do inpost kazali znowu napisać email z informacją tylko teraz do innej osoby. Wcześniej, od października pisałem niejednokrotnie do inpost i do allegro przez formularze zgłoszeniowe.  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Allegro nic nie zrobiło. Sam muszę pisać emaile i wszystkiego się domagać. Mogę prosić allegro o pomoc ? Wczoraj był 15 grudnia. Korektę Inpost wystawił korektę 31 dni temu. Kiedy otrzymam zwrot na konto ?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ALCkow Tak jak pisałam wcześniej, problem niestety polega na tym, że korekty, które otrzymaliśmy od Inpost zawierają błędy i my też nadal czekamy na ich poprawkę. Nie musisz tego już dalej zgłaszać, działam w Twojej sprawie i jak tylko zdobędę dla Ciebie informacje (najpewniej dopiero po weekendzie), wrócę tutaj. Niemniej jednak bardzo przepraszam, że nadal musisz czekać. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
ALCkow
#13 Ambasador#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Czy coś wiadomo w mojej sprawie ? Dostałem tylko taką krótką odpowiedź od inpost.

Bez tytułu.png

oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

jak tak dalej pójdzie to wylądujesz w sprawie dla reportera, może tam znajdą sposób jak Ci pomóc.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
ALCkow
#13 Ambasador#

Może kiedyś 🙂 Dlaczego mam odpuścić 246zł. Czytając forum  ma więcej takich spraw. 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ALCkow Dzięki za ten zrzut, dalej działam, aby zdobyć informacje co się dzieje w Twojej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
ALCkow
#13 Ambasador#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Czy coś już wiadomo w mojej sprawie ?

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

To jest niewiarygodne 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ALCkow Niestety nie, dlatego po raz kolejny skontaktujemy się z InPost w Twojej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
ALCkow
#13 Ambasador#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

20 grudnia napisałem znowu do inpost i do allegro. 21 grudnia dostałem odpowiedzi

INPOST

i.png

 

Od allegro korespondencja 29716766

a1.png

Dziś znowu napisałem do allegro, kontynuacja powyższej korespondencji 

a2.png

 

Wychodzi na to, że 

Inpost wyjaśnia sprawę pomiędzy IT obu firm

Allegro realizuje zwrot, weryfikuję sprawę i kontaktuję się z inpost w tej sprawie.

Efektów nie widać od września. 

 

 

oznacz moderatorów
ALCkow
#13 Ambasador#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  czy allegro już w końcu zdecydowało czy dalej się zastanawiacie ?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ALCkow Działam cały czas, ale nowych wieści dla Ciebie, wciąż niestety nie mam. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
ALCkow
#13 Ambasador#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Dla niektórych 246zł to jest "dniówka". Czekam na zwrot od września. Ile mam jeszcze czekać ? Mam to gdzieś opisać ? W opiniach allegro ? na googlach ? Iść z tym do interii, do WP, do Onetu ? Bez przesady wszystkie oświadczenia z allegro i inpost wklejam tutaj w tym temacie. Mam oficjalne pismo od Inpost o uznaniu reklamacji 7 września, więc dlaczego nie otrzymałem jeszcze zwrotu na rozliczeniach z allegro ? Mamy teraz styczeń.

oznacz moderatorów
ALCkow
#13 Ambasador#
oznacz moderatorów
ALCkow
#13 Ambasador#

Sprawa rozwiązana. Po 4 miesiącach pieniądze pojawiły się w moich rozliczeniach z allegro. 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ALCkow Chciałam jako pierwsza przekazać Ci te radosne i przełomowe wieści, ale niestety czekałam jeszcze na ostateczne potwierdzenie, że widzisz już tę korektę w swoich rozliczeniach. Niemniej jednak potwierdzam, po długich bojach i wielu staraniach, rozliczyliśmy tę reklamację. Ze swojej strony chciałabym Cię serdecznie przeprosić, że trwało to tak długo. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów