anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brakujący element :)

mdrogeria
#21 Demiurg#

To na poprawę humoru . 😁

Klient odstępuje od umowy  ,O.K. nie mam żadnych zastrzeżeń ,ale teraz najlepsze - motywacja :

cyt ,, Powód zwrotu: brakujący element (Perfumy są sprzedawane „luzem”, bez żadnego pudełka.,,

Dla jasności załączamlink do oferty -https://allegro.pl/oferta/tesori-perfumy-100ml-tiare-delle-indie-7686327424?snapshot=MjAyMS0xMS0xMVQ...

Użytkownika yzx uprzejmieproszę o merytoryczną i wyczerpującą wypowiedź 😀

 

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

Halfrunt
#18 Luminarz#

No tak, perfumy przecież sprzedawane są w pudełkach, każdy to wie kto kupił 

  • Yves Saint Laurent
  • Paco Rabanne
  • i wiele innych, 

a co te tańsze nie mają? 

zapewne pochodził ze zwrotu i dlatego bez pudełka.

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Halfrunt znajdź chociaż jedną ofertę , w której perfumy z ninii Tesori są w kartoniku .!!!

oznacz moderatorów

Newday5
#11 Animator#

To jest kosmetyk, z przyczyn chigieny posiada wyłączenie od prawa zwrotu. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Newday5 nie posiada .... 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mdrogeria No to już Ci odpowiadam merytorycznie. Kupujący przy odstąpieniu od umowy nie musi podawać żadnego powodu, ale może go podać. Jeśli poda nawet najbardziej absurdalny powód, odstąpienie jest ważne i musisz mu oddać pieniądze. 

Rozumiesz? 🙂

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

xyz96 jak napisałem ,,Klient odstępuje od umowy  ,O.K. nie mam żadnych zastrzeżeń ,,

Bardzo mi zależało abyś napisała ,,Jeśli poda nawet najbardziej absurdalny,,,

dzięki 😀

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mdrogeria Proszę uprzejmie. Powód nie ma najmniejszego znaczenia, ale że Ty o tym nie wiesz i zaśmiecasz forum? Z 30 - letnim stażem? Wstyd 🙂

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

xyz96 powód owszem nie ma znaczenia ,ale jego absurdalna treść  choćby cyt ,,To na poprawę humoru . ,, MA !!

mdrogeria_0-1636711930187.png

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mdrogeria To nie jest miejsce do poprawiania humoru. Tutaj nie błaznujemy, tylko pytamy, wyjaśniamy i otrzymujemy czasem merytoryczne odpowiedzi. Powtarzam - po odstąpieniu od umowy, powód nie ma żadnego znaczenia. Kupujący nie musi go podawać, ale może to zrobić. Chyba minęły już czasy, gdy po odstąpieniu od umowy Allegro nie przyznawało zwrotu prowizji, bo kupujący podał powód? Nie minęły, nadal może nie przyznać? Jeśli tak, będzie to niezgodne z regulaminem i prawem, bo według prawa, po odstąpieniu umowa jest niezawarta, a według regulaminu Allegro pobiera prowizję tylko od zawartych umów. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

xyz96 dziękuję za merytoryczną odpowiedź 🤣

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@xyz96 a coś o kupującym nie potrafiącym czytać ze zrozumieniem??😁

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

pinsplash przestań bo z wątku komicznego zrobi się tragiczny .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@pinsplash O właśnie, zrozumienie. @aragil przed chwilą w innym wątku zarzucił mi, że za dużo piszę o rozumieniu, a ja mu odpowiadam, że to sprzedawcy najczęściej zarzucają brak zrozumienia 🙂 I już mam dowód 🙂

oznacz moderatorów

Newday5
#11 Animator#

W opisie warto napisać, że kosmetyk jest bez pudełka.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Newday5 to toć pisze tłustym drukiem , podałem wyżej link do oferty - poczytaj .😁

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

@mdrogeria To co pisałem na początku to oczywiście kpina z podanego powodu odstąpienia klienta. 

@Newday5 Idąc tym torem to możemy podawać więcej informacji czego produkt nie ma i nie miał mieć, albo nie można nim odkurzać i słodzić herbaty i tak dalej.....

oznacz moderatorów

Newday5
#11 Animator#

To się zaznacza w ustawieniach podczas kreacji oferty w okienku o zwrotach.

oznacz moderatorów

ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

Twój klient kierował się jakąś tam logiką, może nigdy nie widział perfum bez pudełka, natomiast mój klient wystawił  "nie polecam" i już, żadnej próby kontaktu, to ja się musiałem do niego dobijać żeby się dowiedzieć  o co mu chodzi, w końcu  wyznał że   "taki mikrofon to powinien być metalowy a nie z jakiegoś tworzywa.."  nigdzie w opisie nie ma słowa o metalowym mikrofonie"   a myślałem że po kilkunastu latach sprzedaży na Allegro nic mnie nie zadziwi 😉   

oznacz moderatorów

Newday5
#11 Animator#

Czy w ofercie był opisany materiał przedmiotu?

oznacz moderatorów