anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brakujący element :)

mdrogeria
#21 Demiurg#

To na poprawę humoru . 😁

Klient odstępuje od umowy  ,O.K. nie mam żadnych zastrzeżeń ,ale teraz najlepsze - motywacja :

cyt ,, Powód zwrotu: brakujący element (Perfumy są sprzedawane „luzem”, bez żadnego pudełka.,,

Dla jasności załączamlink do oferty -https://allegro.pl/oferta/tesori-perfumy-100ml-tiare-delle-indie-7686327424?snapshot=MjAyMS0xMS0xMVQ...

Użytkownika yzx uprzejmieproszę o merytoryczną i wyczerpującą wypowiedź 😀

 

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

mdrogeria
#21 Demiurg#

ELEKTROMARKET klient na zdjeciu nie widzi z czego wykonany jest produkt więc jak sam się przekonałeś warto to opisać . W moim przypadku foto jak również opis jednoznacznie sugeruje produkt nowy , bez kartonika.

oznacz moderatorów

szymela54
Maestra

@mdrogeria  Humor poprawiony 🙂

Historyjka sprzed pół roku: Planowałam zakup u pewnego, jeszcze mi nieznanego sprzedawcy. Jak zwykle w takich (i nie tylko w takich) przypadkach zapoznałam się dokładnie z jego ofertami, zwracając uwagę na opisy, fotki, ceny, rodzaj i koszty przesyłek. Oceny i komentarze - wszystkie pozytywne, ale też przejrzałam, bo wyjątkowo zachęcające...
poza jedną: "patera w kilku miejscach poprzecierana" i w "zgodności z opisem" obcięte 3 gwiazdki. Transakcja była bardzo "świeża", więc choć zakończona, oferta była jeszcze widoczna. Dotyczyła (nb. przepięknej i unikatowej) patery z okresu międzywojnia, w niej wiele fotek (w tym duże powiększenia, ukazujące nieliczne mankamenty ok. 90-letniego przedmiotu), cena raczej przystępna, rzetelny i wyczerpujący opis. A w opisie m.in.: "/.../ patera w kilku miejscach poprzecierana /.../" 😀
Obśmiałam się jak norka (a rzeczony sprzedawca jest już jednym z moich ulubionych).
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

szymela54 xyz96 przed chwilą czytałem wątek założony przez zbulwersowanego kupującego , którego sprzedawca nęka / czy nie nęka ... trudno docieć co klient przez to rozumie / po wystawieniu oceny negatywnej sprzedawcy bo.... przy zakupie wydawało się klientowi , że kupuje coś innego niż rzeczywiście jest w ofercie pomimo prawidłowego i jednoznacznego  opisu .

oznacz moderatorów