anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

cennik dostawy nie mogę go zmienić w trwającej aukcji ?

eightbitclone2
#13 Ambasador#

Aukcja w toku, wystawiłem z cennikiem tylko na Polskę ale odezwał sie klient z Czech. Więc chciałem zmienić dostawy i dodać do wysyłek , ewentualnie nowy cennik zrobić z Czechami  ale nie mogę. Przy Edycji aukcji nie ma takiej możliwości ? Tak ma być czy to jakiś błąd ? Z tego co pamietam, wcześniej była taka opcja... @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

eightbitclone2_0-1665984988890.png

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

Cześć @eightbitclone2 🙂 Czy dotyczy to licytacji? Jeśli tak, to edycja cenników jest możliwa do momentu pojawienia się w niej licytantów. 

Jeśli chodzi o ofertę z Kup teraz, to spróbuj zmienić cennik w zakładce Moje oferty 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Aukcji edytować się pewnie nie da ,może spróbuj w ustawieniach wysyłek dopisać Czechy i odpowiedni cennik . 

oznacz moderatorów

eightbitclone2
#13 Ambasador#

To licytacja. No to jakiś absurd przecież  że nie mogę zmienić i dodać krajów czy innych opcji gdy już ktoś zalicytuje  . Kolejne "usprawnienie" bez sensu i logiki... Czemu ma to służyć ? Bo przecież nie temu żeby być przyjaznym dla klientów ?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@eightbitclone2 Przykro mi, ale takie są zasady. Nie można edytować licytacji, kiedy pojawili się w niej licytujący. W tym przypadku chcesz tylko dodać opcję wysyłki za granicę — jednak do tego musisz zmienić cały cennik. Licytujący złożyli już ofertę za produkt, zapoznając się z dotychczasowym cennikiem i dlatego nie możesz go edytować. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

eightbitclone2
#13 Ambasador#

No właśne, chcę tylko rozszerzyć cennik i nie mogę. Jak mam go zmienić i dodać te nieszczęsne Czechy ?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@eightbitclone2 Nie zrobisz tego jeśli w ofercie pojawili się licytujący. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

eightbitclone2
#13 Ambasador#

Czyli twierdzisz że sie nie da ? No to tak to tu zostawie  .  Czechy dodane , więc  hmm ? Da sie czy sie nie da ?

eightbitclone2_0-1665991550768.png

 

oznacz moderatorów