anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

AKTUALIZACJA (23.03. 2020): Prosimy o zadawanie pytań w nowym wątku dedykowanym Centrum wiadomości.

Oddajemy dzisiaj w Wasze ręce Centrum wiadomości 

Dzięki nowej zakładce będziecie mogli się komunikować z klientami bez opuszczania Serwisu. Centrum zaprojektowaliśmy tak, by łączyło w sobie możliwości czata i poczty elektronicznej. Jednocześnie nie musicie się obawiać, że któraś wiadomość Wam umknie - będziemy je wysyłać również na adres e-mail, który przypisaliście do swojego konta Allegro.

Centrum Wiadomości dostępne jest zarówno w wersji na komputer, jak i w aplikacji mobilnej.

Z naszych danych wynika, że w ciągu godziny sprzedający i kupujący wymieniają między sobą nawet 100 tysięcy wiadomości mailowych. To naprawdę dużo! Nasza nowa funkcjonalność ma służyć usprawnieniu Waszej komunikacji. 

Korzystajcie!

Highlighted

Odp.: Centrum wiadomości - już jest!

#8 Zapaleniec#

Super. Dziękuję za informację.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#9 Pomysłodawca#

[edycja] co daje API jak nie ma funkcjonalności

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#8 Zapaleniec#

A czy znany jest może przybliżony termin udostępnienia Centrum Wiadomości po API?

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Moderator
Moderator

@eCommerceLab Na ten moment nie możemy określić konkretnej daty, ale na pewno będziemy Was o tym informować. 

Ktoś pomógł Ci w rozwiązaniu problemu?
Kliknij To jest rozwiązanie! i pomóż innym znaleźć najlepszą odpowiedź!

Ola
Allegro Gadane
Moderator
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#8 Zapaleniec#

OK. Olu.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#7 Wielbiciel#

Czemu centrum wiadomości czyli Allegro decyduje to co możemy pisać do sprzedawcy ? To się nazywa narzędzie totalnej inwigilacji co i do kogo wysyłamy ,  blokując treści które są niezgodne z ich regulaminem dla przykładu nie mogłem wysłać wiadomości do sprzedawcy Allegro aby w jednej paczce wysłał mi dwa przedmioty bo zapomniałem dodać jeden z nich i aby nie płacić podwójnie za paczkę chciałem dopłacić przez payu... dostałem wiadomość ze sprawdzają moja wiadomość i ze jest niezgoda z regulaminem ... paranoja się robi , dajcie opcje wyłączenia tego i zapewne wszyscy odrazu to wyłącza bo to nikomu nie jest potrzebne...

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#9 Pomysłodawca#

Generalnie nic nie działa ale mamy korzystac. Tylko sie **piiip**a nie da kiedy to zrozumiecie.

Pozwólcie to wyłączyć. A jak poprawicie to właczcie a nie dajecie bez urzyteczne narzędzie które utrudnia nie ułatwia kiedy to zrozumiecie. to już ponad miesiąc tego bubla i żadnych poprawek.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#2 Obserwator#

Niestety sprzedający często nie korzystają z centrum wiadomości i przez to powstaje brak kontaktu oraz pomyłki.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#9 Pomysłodawca#

Bo się nie da korzystać. Po przeczytaniu nie znajdziesz już wiadfomości niema szans jakmasz ich 200 dziennie

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#2 Obserwator#

To może Allegro powinno zrezygnować z tej formy, bo właśnie musiałem się sprzeczać z sprzedającym, że mu napisałem wiadomość a on tego nie czyta i to nie pierwsza taka sytuacja.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#9 Pomysłodawca#

Dokładnie jak jesteś kupującym to masz kilka wiadomościi jest to do ogarnięcia ale jak jestes sprzedającym to masz kilkaset i nie ma nawet okienka szukaj. A ręczne przeklikiwanie wiadomości nie ma najmniejszego sensu.

Dodatkowo nie widac co klient kupił nie da się przejść do aukcji w której ktoś cos kupił.

Jednym słowem masz nowoczesy kalkulator a każą ci liczyć na liczydle

Odpowiedz
Ładowanie...