anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wystawić przedmiot tylko na allegro (bez lokalnie)?

MAMY ROZWIĄZANIE!
JoYo1982
#7 Wielbiciel#

Jak w temacie. Jakbym nie próbował zawsze wystawia mi na lokalnie. 

oznacz moderatorów
181 ODPOWIEDZI 181
zolza99
#8 Zapaleniec#

Nie wiem, ale faktem jest, ze od kiedy poprzenosilam przedmioty na Allegro Lokalnie, nie mam w ogole sprzedazy. Nawet w takich kategoriach, ktore zawsze schodzily na pniu....

oznacz moderatorów
Filipas1999
#3 Debiutant#

dziękuję za pomoc!

oznacz moderatorów
GreenCerber
#7 Wielbiciel#

Gdzie teraz znajdę wystawiony przedmiot? O aplikacji mobilnej to nawet nie wspominam, nie ma tak mojej aukcji z perspektywy sprzedającego,mogę sobie co najwyżej dodać do oberwowanych.. Co z wersją webową Allegro?Gdzie znaleźć mój przedmiot wystawiony NIE lokalnie. Jak wchodzę na zakładkę sprzedaż z automatu jestem w Allegro lokalnie i mnie informują,że nic nie wystawiam... Taka refleksja do Allegro. Jeżeli chcecie zmonopolizować sprzedaż na własnym portalu i być jak **piiip** to to zróbcie,jeżeli nadal pozwalacie wystawiać przedmioty w opcji Allegro na starym formularzu i na allegro lokalnie to nie utrudniajcie użytkownikom, przecież z ich zadowolenia i korzystania utrzymujecie serwis. Gdzie jest moja sprzedaż na Allegro? Proszę o link do wersji webowej.

oznacz moderatorów
wojtteekk
#7 Wielbiciel#

GREENCERBER  to proste 🙂  klikasz nie na sprzedaż lecz zakupy....... dziwna konstrukcja, nieprawdaż ?  wtedy pokazują ci się oczywiście zakupy, ale pozostajesz na allegro, a po lewej u góry masz zakładki za sprzedażą i zakupami. Trochę trzeba tam podłubać, bo jest sporo podzakładek. Powodzenia

oznacz moderatorów
keichi
#13 Ambasador#

Kliknij na swoje imię w prawym górnym rogu i wybierz zakładkę Sprzedaż i na dole menu w sekcji Sprzedaż na Allegro będziesz mieć dwie pozycje Moja sprzedaż i Zamówienia od kupujących.

Tak jak na zrzucie ekranu.Zrzut ekranu.jpg

 

  

oznacz moderatorów
goha360
#1 Nowicjusz#

Dziękuje za jasne wyjaśnienie.

oznacz moderatorów
harliharli
#7 Wielbiciel#

Korzystam z aplikacji, gdzie jest taka opcja w aplikacjach na telefonie ? Jestem na skraju wyczerpania z Allegro Lokalnie-dziadostwo!!! 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@harliharli Nie ma już aplikacji Allegro Sprzedaż. Obecnie dostępne są aplikacje Allegro i Allegro Lokalnie, w której możesz zarządzać sprzedażą właśnie na Lokalnie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
harliharli
#7 Wielbiciel#

Nie chce Allegro lokalnie, chce wystawiać przedmioty na Allegro, nie lokalnie. Co mam zrobić aby uniknąć Lokalnie ?

oznacz moderatorów
keichi
#13 Ambasador#

Przecież masz odpowiedź w tym wątku z dnia 23 października.

oznacz moderatorów
Lukie_81
#2 Obserwator#

No ale jak przenieść z allegro lokalnie do allegro już wystawiony przedmiot 

oznacz moderatorów
keichi
#13 Ambasador#

Nie da się. Musisz wystawić ręcznie od początku.

oznacz moderatorów
wojtteekk
#7 Wielbiciel#

I tu rodzi się pytanie:

Czy można mieć wystawione te same rzeczy na al i al lokalnie ?

Dla mnie największa lipa z tym lokalnie, to to, że nie działa smart.  

Każdy wybierze to stare al jak cena będzie zbliżona, no bo wiadomo......

darmowa wysyłka.

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@wojtteekk, w momencie wystawienia oferty na Allegro, poświadczasz, że jesteś w stanie zrealizować dane zamówienia na warunkach, które zawarłeś w ofercie. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
wojtteekk
#7 Wielbiciel#

mr_oma

Nie rozumiem odpowiedzi. Smart samoczynnie przypisuje się do oferty w przypadku allegro, a w przypadku allegro lokalnie także automatycznie go nie ma.

Ja tu niczego nie poświadczam w obydwóch przypadkach.

A co z pytaniem ? Czy można mieć wystawione te same rzeczy na al i al lokalnie ?

oznacz moderatorów
Dla_gzubka
#7 Wielbiciel#

Z tego co zrozumiałam odpowiedź moderatora, nie można wystawić, ponieważ jeśli np. sprzedasz na Allego Lokanie to już nie będziesz w stanie "zrealizować danego zamówienia na warunkach, które zawarłeś w ofercie" na Allegro, bo już nie masz tego przedmiotu.

Upraszczając wystawiasz dwie oferty na lampkę. Na obie są chętni. Któremu sprzedasz, skoro nie masz dwóch lamp? - tak zrozumiałam tą odpowiedź.

oznacz moderatorów
al113
#1 Nowicjusz#

I czy  można jednocześnie: allegro, allegro lokalnie, licytacja i kup teraz?

Andrzej

oznacz moderatorów
adam500
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry. 

Chciałbym wystawić produkty na portalu Allegro, ale nie wystawiać tego na Allegro Lokalnie, 

Jestem osobą prywatną, płatnikiem VAT. 

Przy próbie wystawienia przedmiotów, automatycznie ładuje się strona "Lokalnie".

W jaki sposób tego dokonać?

Adam

 

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Masz tam ikonkę "że możesz też wystawić przez dotychczasowy formularz " przejdź na niego i wystawiaj na normalnym allegro.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@adam500 Klikasz "Wystaw przedmiot", a potem link "Dotychczasowy formularz", pokazany na zdjęciu na dole po prawej;

AAAA.JPG

oznacz moderatorów