anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ciekawe kto akceptuje takie zmiany w katalogu produktów ?

mikeza
#20 Guru#

Od kilku lat mam ten produkt w ofercie (sam go wprowadzałem do katalogu) i zawsze był to wkład lusterka, teraz okazuje się, że sprzedaję jakieś tarcze hamulcowe ? Co potem, może okazać się, że w ofercie jest cały samochód ?  tych ofert z tarczą jest podpiętych pod mój produkt ponad 20. I kosztują nawet ponad 400zł, więc po zakupie klient będzie chciał ode mnie tarcze w tej cenie, zamiast lusterka 🙂 nie wiem na jakiej zasadzie doszło do połączenia, bo zarówno producent, jak i nr katalogowy tych tarcz jest inny, więc jakim cudem to jest jeden produkt w katalogu ?

fotka.jpg

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mikeza
#20 Guru#

jakby tego było mało, nie mogę edytować tego produktu, ponieważ ktoś podał w tec doc inne modele aut. W tej sytuacji żeby np. wznowić aukcję, musiałbym potwierdzić, że sprzedaję tarcze hamulcowe zamiast wkładu, a dodatkowo w treści zmienić model auta, czyli te "tarcze" nie byłyby do forda, a do audi ? Przecież to jest chore ??

reasumując, ktoś zmienił wkład lusterka do forda, na tarcze do audi, pomimo, że nr części i producent są całkowicie inne. nie rozumiem w jaki sposób katalog produktów ma pomagać przy zakupach ?

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Alle zamiast odpuścić produktyzację idzie w zaparte. Tracą na tym klienci, sprzedawcy i samo Alle... Ale Ono tego nie rozumie... Idzie w zaparte... Tego bajzlu nie da się powstrzymać ... Grupa osób nie nadąży poprawiać zmian w produktach zgłaszanych przez tysiące jeśli nie steki tysięcy użytkowników. Statystyka w tym przypadku jest nieubłagalna... Ale co ja tam będę tłumaczył - giermek tego forum od niedawna 😉

oznacz moderatorów

hardybejs
#12 Orędownik#

Mam podpną sytuacje - najlepsze jest to że spychanie     od pokoju do pokoju Nat Not zgłosiła--wiesz ile ja razy zgłaszałem-  i co nic-telefony meile-wszystko rozumiecie ale tylko zgłaszacie ciekawi mni -ile tam tych gosci od produktyzacji siedzi w allegro bo może jeden pomózcie chłopu bo nie ogarnie tego nigdy;)

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@mikeza Zgłosiłam oferty błędnie powiązane z tym produktem.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

jak na razie bez zmian, wkład lusterka opisany dalej jako tarcze hamulcowe, czy coś wiadomo w tym temacie ? nie mogę wznowić sprzedaży tego produktu.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

możliwe, że algorytm dokonał połączenia na tej podstawie, że obie te rzeczy są do samochodu i przypuszczam, że wkrótce tak to bedzie wygladać w kazdej kategorii

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

nie wiem jak to działa, nr części jest inny, producent inny, zastosowanie inne. Tutaj nie ma ani jednego elemetnu wspólnego poza tym, że faktycznie są to częsci samochodowe. Mija tydzień, a ja nie mogę wystawić tego produktu, bo mój wkład lusterka stał się samoistnie tarczami hamulcowymi ?? pojawiają się już nawet oferty podpięte pod ten produkt, gdzie w tytule zarówno katalogu, jak i sprzedawcy jest tarcza hamulcowa, a opis i zdjęcia mówią o wkładzie. Ręce opadają.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów