anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co mam robić wydrukowałem etykietę allegro In Post a paczka nie zmieściła się do skrzynki.

trewol8833
#7 Wielbiciel#

Co mam robić wydrukowałem etykietę allegro In Post a paczka nie zmieściła się do skrzynki. Dostałem wiadomość na e-maila z In Postu że paczka poszła .Jak mogła pójść jak nie włożyłem jej. Niema możliwości anulowania ani poprawienia. Na allegro lokalnym też nie ma możliwości wygenerowania nowej etykiety.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

Mystic18
#8 Zapaleniec#

W takich sytuacjach, niezwłocznie trzeba się skontaktować z biurem obsługi InPostu. Raz miałem taki przypadek, że drzwi skrytki się zacięły, otworzyły się na jakieś 2mm. Kobieta, która w tym samym momencie odbierała ze skrytek swoje paczki, moją skrytkę wzięła za swoją i ją zamknęła. Po telefonie do biura obsługi, zresetowali moją paczkę i mogłem ją ponownie nadać. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@trewol8833 Na Lokalnie nie zmienisz etykiety, a opłata zostanie Ci już naliczona, ponieważ otworzyłaś i zamknąłeś skrytkę. Teraz nadaj paczkę jeszcze raz, bezpośrednio ze strony InPost, będzie nieco drożej. Do Allegro zwróć się o anulowanie pierwszej opłaty ze względu na to, że w rzeczywistości nie nadałeś paczki; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d&subjectId=71d604cc-a...

oznacz moderatorów