anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co nam daje konto firmowe ?

RLis
#10 Popularyzator#

Tak w skrócie:

fotki na białym tle,

ograniczenie ilości podobnych aukcji,

warunki zwrotów, reklamacji i gwarancji

coś pominąłem ?

czy są jakieś profity z racji posiadania statusu firma?

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@RLis  Głupie pytanie. Jak to co nam daje? Daje nam prawo do sprzedawania w sieci i zapewnia spokojny sen 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

RLis
#10 Popularyzator#

ojej, czyli nasza konkurencja z szarej stery nie śpi spokojnie ?

nie ma prawa sprzedawania w sieci?

 

ach zapomniałem, nie ma limitu 10 aukcji, nie ma przywileju białego tła na fotkach, nie musi przyjmować zwrotów, dodatkowo jako bonus - brak podatków

 

nic tylko zmieniać konta firmowe na prywatne 😋

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@RLis  Zapewniam Cię, że szarak śpi jak zając pod miedzą (stąd "szarak") 🙂 Rozumiem Cię , bo też sprzedaję i w mojej kategorii roi się od szaraków. Kilku już się mocno przewiozło. Jak z powodu epidemii zmaleją wpływy do budżetu, to UKS się weźmie i za nich 🙂  Ty w tym czasie będziesz spać spokojnie 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@RLisGdyby spał spokojnie to w zakładce o sprzedającym widzielibyśmy jego imię i nazwisko, telefon i adres a nie najczęściej tylko zaszyfrowany email 🙂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

marky_20
#9 Pomysłodawca#

1) Gwarancję dla klientów, że nie kupuje od Janusza

2) możliwość wystawienia w strefie okazji

3) rabaty na promowanie i pakiety darmowe promowania

4) (trochę słaby obecnie) menadżer sprzedaży

5) dodanie własnego loga przy nazwie produktów

6) faktury od allegro za koszty sprzedaży

 

Czy coś pominąłem? Oczywiście można ponarzekać sobie, że nie dostajesz +5 do **piiip**istości i +6 do sprzedaży oraz +10 do zarobków ale nie można mieć wszystkiego.

Nie chcesz mieć firmy na allegro nie musisz. Sprzedawaj jako zwykły janusz a opłaty allegro ok. 10% w zależności od kategorii przerzucaj na kupujących i marudź, że nie możesz sprzedawać bo koszty wysokie.

 

Jak nie widzisz, czemu ludzie rejestrują firmę na allegro to może ogłaszaj się na **piiip** albo na słupie w swojej miejscowości.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@marky_20Napisał ten co sam sprzedaje jako zwykły janusz. Zjadłeś widzę wszystkie rozumy i traktujesz wszystkich z góry a tym sobie tutaj sympatii nie zjednasz.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

marky_20
#9 Pomysłodawca#

@Kaliope_Brzegnie chcę się kłócić bo to nie miejsce, sprzedaję swoje produkty, których jestem właścicielem i moja sprzedaż nie ma charakteru stałego zarobku, przy najmniej na allegro i szczególnie nie w tym momencie.

Wypowiadam się na podstawie doświadczenia osoby, która posiadała konto firma na allegro (nie jest to ten sam nick z którego piszę, bo jest to konto prywatne) oraz pracowała w firmie sprzedającej na allegro od samego początku istnienia allegro po czym przeszedłem na własną działalność.

A twoja odpowiedź dla mnie jest dzwina, widzę, nie podoba ci się to, że wytknąłem, że nie potrafisz czytać postów.

Tutaj widzę podobnie.

OP pisze sarkastycznie o plusach firmy na allegro, na co odpowiadam mu jakie są plusy. To, że nie są to zyski w postaci gotówki to przecież nic dziwnego.

Jeśli sarkazm jest ci obcy to jest mi przykro. 

PS jeśli jesteś tu dla sympatii innych to gratuluje ci celów. Ja tu jestem po to, aby odpowiadać rzetelnie na posty, które nie są trollingiem, ale za pewne tego też nie zrozumiesz.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@marky_20Zdecyduj się czy odpowiadasz sarkazmem czy rzetelnie .

_____________
Kama
oznacz moderatorów