anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co się dzieje z serwisem allegro?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Amarelius
#9 Pomysłodawca#

Witam.Co sie dzieje z serwisem.Od jakiegoś czasu są problemy.Wystawienie przedmiotu trwa bardzo długo,wgranie zdjęcia nawet kilka minut.,bez przerwy cos nie działa.Nie można wejść na aukcje,wystawić przedmiot itp.Myślałem że to komputer ale wszystkie inne strony działają bez zarzutu czyli szybko ,a allegro ciągle się zawiesza.

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
damianos99
#11 Animator#

potwierdzam, posypało się....

damianos99_0-1653162176394.png

 

oznacz moderatorów
PHUABIB2
#12 Orędownik#

ano serwis padł 🙂

oznacz moderatorów
damianos99
#11 Animator#

nie wszystko, przeglądać oferty można, edytować nie 😄 jak zwykle sprzedawcom w mordę! 😄

 

oznacz moderatorów
damianos99
#11 Animator#

wszystko już śmiga 😄 dziękujemy!

oznacz moderatorów
Amarelius
#9 Pomysłodawca#

Ciekawe jak długo?bo ta awaria to jest już sporo czasu .Jestem od 2007 na allegro i bywało że cos nie działało ale tyle czasu!!!!

OK.Niech śmiga jak najdłużej:)

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
Amarelius
#9 Pomysłodawca#

Coś z tym robią? bo nie mogę normalnie sprzedawać ,a mam sklep.Dostałem ostatnio wiadomość od allegro że jakośc mojej sprzedaży spadła,a mianowicie za małe obroty.Jak tak dalej będzie to na ZUS nie zarobię:( To trwa już dłuższy czas.Serwis wymaga od sprzedających sporo ,a sam nie potrafi zapewnić normalnych warunków sprzedaży!

oznacz moderatorów
PHUABIB2
#12 Orędownik#

U nie spadła jakość sprzedaży ze względu na to, że 2 klientów umieszczonych na liście nieaktywnych kupujących za nieopłacone zakupy zadało pytanie, dlaczego nie mogą dalej kupować. Olałem ich zapytania i teraz za terminowe odpowiedzi mam -750 punktów, nie ważne, że wszystkie oceny są OK, że wszystkie wysyłki wysyłam w 24 h, ale nie reaguję na problemy swoich klientów gołodupców którzy nie płacą.

oznacz moderatorów
Amarelius
#9 Pomysłodawca#

Dla allegro kupujący jest ważniejszy niestety.

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@Amarelius Na następny raz nie olewaj, tylko wyslij w odpowiedzi "?"

oznacz moderatorów
Pasc
#8 Zapaleniec#

Nareszcie za grzechy...szlag trafił Allegro!!! Choćby tylko na chwilę ale... dobre i to 🙂

oznacz moderatorów
damianos99
#11 Animator#

potwierdzam, posypało się....

damianos99_0-1653162163700.png

 

oznacz moderatorów
damianos99
#11 Animator#

wszystko już śmiga 😄 dziękujemy!

oznacz moderatorów