anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

co z produktyzacją w grupie nasiona -warzywa

MAMY ROZWIĄZANIE!
_Likos_
#20 Guru#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_   Mam takie pytanie. Zaczelismy wystawiać nowe partie nasion i dokładnie chodzi mi o kategorie : dom i ogrod/ ogród/rośliny/nasiona /warzywa

Mimo podawanych wszystkich parametrów nie łączy z katalogiem produktów ani też nie tworzy nowych produktów. Czy ta kategoria jest poza produktyzacją??????

Z nasionami kwiatów jest wszystko OK i one są od razu łączone lub tworzony produkt natomiast z warzyw nie połączyło nawet jednej oferty.

No i drugie pytanie czy jeśli nie ma możliwości połączenia ich z kartalogiem to oferty te sa liczone do wymaganych 50% połaczonych ofert ????

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
xyz96
#21 Demiurg#

@_Likos_ No i Ty tego nie wiesz? Nie przeszukałeś całej Pomocy Allegro i całego netu?

Mam pytanie. Po ile masz cebulki tulipanów? Taniej niż w Biedronce, gdzie są dostępne po 50 groszy? 

oznacz moderatorów
_Likos_
#20 Guru#

@xyz96   Nie handluje cebulkami  ani kłaczami kwiatów:)wyłącznie nasionami. 

Ale tak. Kiedy nimi handlowałem miałem taniej niż w marketach w tym także taniej niż w biedronce 🙂  A te które były drożej były albo nowszymi odmianami albo lepszego wyboru ( np. w przypadku tulipanów były wieksze cebulki)

Aha a netu nie che mi sie przeszukiwac skoro moge zapytać u żródła tutaj  i miec wiarygodne informacje. 🙂

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@_Likos_ Dzięki, teraz w Biedronce chyba taniej niż na Allegro? Znacznie taniej. Mam sporo cebulek, już posadzone. Nie wiem, czy były małe, ale mam nadzieję, że wiosną pięknie zakwitną 🙂 

oznacz moderatorów
_Likos_
#20 Guru#

@xyz96  cóż także mam taką nadzieje. Zycze Ci ladnego ogrodu.  🙂

A co do ceny to myśle że nadal jest porównywalnie tutaj masz aukcje gdzie cena to ok 0,4/szt

Oczywiście rozmiar cebulki raczej z tych mmniejszych. Ale firme znam osobiście i jakosciowo u nich zawsze bywało w porządku.

https://allegro.pl/oferta/tulipan-tulipany-mix-10-11-50-szt-cebulki-gratis-10946565683

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@_Likos_ Wyjaśnię tę kwestię z ekspertami od Katalogu produktów i jak tylko dostanę od nich odpowiedź, wrócę do Ciebie z wyjaśnieniem. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
_Likos_
#20 Guru#

@_HolaOla_  dziekuje

oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

@_Likos_ wpisuj ean do każdego ziarenka i nie marudź 🙂

to nie moja branża można wystawiać nasiona używane? 🙂

oznacz moderatorów
_Likos_
#20 Guru#

@RED właśnie wpisuje EAN i nic .Ani tworzenia produktu ani łączenia.

Jak dla mnie to żaden problem nie wiem tylko co jeśli spadnie mi odsetek ofert połączonych z katalogiem.

Wiesz używanych nie można ale wyobraź sobie reklamacje:) jeśli ktoś pisze że nie powschodziły to zawsze zgodnie z prawem można zażądać odesłania produktu w celu stwierdzenia wady 🙂  raczej nikt ich z ziemi nie wyciągnie 🙂

Oczywiście żart. W przypadku reklamacji nasiona muszą mieć aktualne wyniki badan laboratoryjnych wiec są dokumenty potwierdzające i prawidłową zdolność kiełkowania. Tutaj są bardzo mocno pilnowane dokumenty a kontrole prawidłowości u nas mamy przynajmniej dwa razy w roku. 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@_Likos_ Przepraszam, że musiałeś czekać na moją odpowiedź, ale tak jak obiecałam wracam do Ciebie z informacjami. Nie we wszystkich kategoriach działa obowiązek łączenia ofert z produktem, a szczegółowa listę kategorii, gdzie taki obowiązek występuje znajdziesz tutaj.  Nie ma tam nasion warzyw, co oznacza, że w tej kategorii nie wymagamy żadnego procenta połączonych ofert. Jeśli chodzi o drugie pytanie, to w sytuacji gdy w tej kategorii łączenia nie obowiązują to nie liczymy ich także przy wymaganiach dotyczących minialnego procenta ofert połączonych z produktem. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
_Likos_
#20 Guru#

@_HolaOla_  super dziekuje . Uspokoiło mnie to.

Niemniej prametry lącznie z EANami nadal bedziemy wprowadzać bo jak mówi przysłowie : "Nie znamy dnia ani godziny" .... kiedy sie produktyzacja także i tam pojawi.

Niemniej dziekuje za odpowiedź.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@_Likos_ Nie ma sprawy i polecam się na polecam się na przyszłość 😉 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów