anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić gdy nie ma kontaktu z kupującym po wygranej licytacji?

MAMY ROZWIĄZANIE!
lumena8
#8 Zapaleniec#

Wystawiłam na Allegro mój nowy miesięczny telefon warty ponad 3500zł, specjalnie dałam niską cenę 2500zł bo zależało mi by szybko odzyskać choć część pieniędzy przed świętami  jakie wydałam na jego zakup. Aukcja zakończyła się w niedzielę, kupujący nie odbiera telefonu, nie odpisuje na sms ani meile. Zero kontaktu, co mogę zrobić ?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
mdrogeria
#21 Demiurg#

lumena8 a nic nie zrobisz , po 7 dniach / licytacja 30 dniach /jeśli zapłaty nie będzie allegro anuluje transakcję i będziesz mogła wystawić telefon ponownie na sprzedaż . 

oznacz moderatorów
lumena8
#8 Zapaleniec#

A co z kontaktem ze strony kupującego ? Czy ma jakiś określony czas kontakt.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie. A po co ci kontakt, kupuje płaci a ty wysyłasz. 😁 Jak kupujący się kontaktuje to w iększosci zwiastuje problem, towar nie dotarł, uszkodzony, dyskusja, POK, lepiej jak tylko płaci.

oznacz moderatorów
lumena8
#8 Zapaleniec#

Ale ten nie płaci, nie odbiera telefonu ani nie odpisuje. Ja nie mogę czekać teraz miesiąc by ponownie wystawić aukcję. Pilnie mi są potrzebne pieniądze. Po to sprzedałam mój nowy telefon.

oznacz moderatorów
lumena8
#8 Zapaleniec#

Po prostu wygrał aukcję i cisza.

oznacz moderatorów
hardybejs
#12 Orędownik#

Hmm to jest dopiero podejście serwisu 30 dni  nie lepiej dąć 90 dni  co za różnica, podejście Allegro jest czysto sprawiedliwe w tym aspekcie ,ale tylko w jedną stronę .Spróbuj   z kimś z obsługi poprzez kontakt allegro morze coś ci pomogą, myślę że to niesprawiedliwe .Sprzedający ma 24h na odpowiedz(inaczej spadnie jakość sprzedaży)  a kupujący 30 dni i dziewczyna jest zblokowana ,---Dramat

oznacz moderatorów
lumena8
#8 Zapaleniec#

Szkoda że kupujący mają dużo większe prawa, Zawsze jak ja coś licytuję czy kupuję to płacę natychmiast i może czas to zmienić 😞

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Po co coś zmieniać jak robisz dobrze.😁

oznacz moderatorów