anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić gdy wyróżnione oferty nie wyświetlają się jako pierwsze na listach?

mojosoft
#11 Animator#

W dniu dzisiejszym na listingach nie wyświetlają się oferty promowane (nasze i innych sprzedawców),

listing zaczyna się od zwykłych ofert.

Proszę innych użytkowników o sprawdzenie np w dziale oprogramowanie czy są na listingach oferty promowane

https://allegro.pl/kategoria/oprogramowanie-antywirusy-i-bezpieczenstwo-258224?producent=G%20Data

 

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@mojosoft widzę wszystko poprawnie:

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

mojosoft
#11 Animator#

oznacz moderatorów

mojosoft
#11 Animator#

Sytuacja jest co najmniej dziwna, po wyczyszczeniu pamięci podręcznej przeglądarki, oferty na listingach wyświetlają się prawidłowo, to oznacza że allegro może generować różne listingi dla różnych osób, a ustawienia te prawdopodobnie zapisywane są w tzw cookies 

Proszę kogoś z allegro o zajęcie się tym, oraz informacje dlaczego taka sytuacja ma miejsce

oznacz moderatorów

package
#9 Pomysłodawca#

Witam !

Nie będę zakładał nowego tematu bo ten jest z podobnym problemem do mojego.Mam aukcje z wykupionym promowaniem na stronie działu za 29 zł/10 dni i rabatem na 2 sztukę. Niestety jest w zwykłych ofertach ! Czy to błąd Allegro czy ja coś źle zrobiłem ?

Link do strony:

https://allegro.pl/oferta/mini-pol-przylbica-bez-gumek-jak-okulary-najtaniej-9897953377

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@package Wybrałeś promowanie na stronie działu, więc oferta trafiła do puli, z której wyświetlamy przedmioty u dołu strony w dziale Firma i usługi.

Żeby oferta znalazła się na liście promowanych w danej kategorii, należy skorzystać z opcji wyróżnienia.

W tym artykule opisujemy opcje promowania.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów