anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Coraz bardziej stresujące sprzedawanie na allegro

photo_vintage
#8 Zapaleniec#

Czy zgadzacie się ze mną, że po ostatnich zmianach w jakości sprzedaży sprzedaż na allegro dla kont firmowych to jakiś dramat. Zaczęłam pakować i wysyłać w weekend, biegam do różnych punktów dostaw po kilka razy dziennie a moje statystyki tylko w dół i w dół... każdego dnia coraz niżej. W ciągu pięciu lat aktywnego sprzedawania nigdy do tej pory nie było to tak denerwujące. Czekam na punkt krytyczny żeby rzucić to wszystko w piz.... i przenieść się na inną platformę.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

WeebAll_pl
#10 Popularyzator#

Dywersyfikacja platformy sprzedażowej na pewno jest na + 🙂

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@photo_vintage nadaję od poniedziałku do piątku z godziną graniczną 12:00 , żadna siła nie zmusi mnie do zmiany cyklu wysyłkowego . Poziom w jakości praktycznie nie spada mi  poniżej ,,super ,,

oznacz moderatorów

mix-mce
#14 Krzewiciel#

@mdrogeria to zależy od asortymentu. Jeśli chodzi o wysyłki to nie mam problemów, 100% w terminie z palcem w nosie.

Natomiast że sprzedaję części samochodowe więc często trafiam na domorosłych mechaników którzy nawet części nie potrafią sobie poprawnie dobrać a co dopiero wymienić więc najczęściej kupują na ślepo a potem niezgodność z opisem bo nie pasuje, wysłałeś mi zły towar ty *****, chiński bubel bo się rozleciał jak montowałem młotkiem, rozebrałem samochód i teraz stoi itp.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@mix-mce co do części oferowanych na allegro to sam osobiście mam duże zastrzeżenia  NIE PIJĘ DO CIEBIE  nie zrozum źle , ale tu ludzie / kupujący / są sobie winni , pogoń za ceną to jedyne wytłumaczenie , a jakość i renoma producenta pozostają w tle . Sam lubię pogrzebać przy swoim gracie  ,ale czesi kupuję z rozwagą . U mnie to samo ,, bo krem za 7 zł nie wygładził zmarszczek , albo szampon za kilka złotych nie daje oczekiwanego efektu . Tak już mamy i dalej ten wózek trzeba pchać .

oznacz moderatorów