anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czas odpowiedzi allegro na pytania Sprzedających

gryfus01
#8 Zapaleniec#

za brak terminowej odpowiedzi dla Kupującego allegro pozbawiło mnie tytułu SUPER SPRZEDAWCY. Na moje zapytanie do allegro czekałem na odpowiedź 3 dni. Po ponagleniu zapytania trzymałem dwie różne odpowiedzi. Ponownie złożyłem zapytanie o wyjaśnienie i doprecyzowanie odpowiedzi i czekam na odpowiedź od poniedziałku rano 20 września. MASAKRA. Też tak jesteście traktowani przez allegro ?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#

gryfus01 nie , nigdy nie czekałem na odpowiedź allegro dłużej niz 3-4 godziny .

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@gryfus01 przykro mi, że tak długo czekasz na naszą odpowiedź, niestety nie mam możliwości sprawdzenia jakie było Twoje pytanie, dlatego napisz je proszę tutaj, a ja dopilnuję żebyś otrzymał odpowiedź.
Jeżeli chodzi o terminowe odpowiedzi na pytania kupujących to widzę, że odpowiedź na jedno zajęła Ci ponad 27h (pytanie zostało zadane 13.09.2021r) i to wpłynęło na obniżenie Twojego wyniku w tym aspekcie. Jednak Twój ogólny wynik to "super", więc wciąż jest to bardzo dobra jakość sprzedaży.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

gryfus01
#8 Zapaleniec#

w jakim momencie liczy się czas nadania "wysyłka tego samego dnia" przesyłki w punkcie KOLPOLTER ? Czy jest to moment przyjęcia przesyłki przez obsługę punktu, czy moment zeskanowania przesyłki przez Kuriera. Jeżeli przez samo nadania w punkcie to czy jest ustalona jakaś graniczna godzina bo Kurier odbiera i przywozi przesyłki do punktu około godz. 11.00.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@gryfus01 przesyłkę uznajemy za nadaną gdy kurier ją zeskanuje.  Godzina graniczna nadawania przesyłek i zlecenia podjazdu kuriera dla metody dostawy Allegro Punkty Kolporter to 12:00. W razie wątpliwości odnośnie godzin granicznych dla innych metod dostawy w ramach Smart! w tym artykule znajdziesz wszystkie informacje 🙂

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Uznawanie przesyłek za nadane w momencie zeskanowania przez kuriera jest nieuczciwe względem osób którzy zwykle pakują dopiero po zakończonej pracy 15-18 ta i zawożą do punktów nadawczych skąd kurierzy biorą dopiero na drugi dzień.

oznacz moderatorów

gryfus01
#8 Zapaleniec#

allegro ustala zasady gry pod siebie a nie pod Sprzedających. Każda przesyłka smart zeskanowana przez Kuriera następnego dnia  to 0,99zł, 1,99 zł lub 3,99 zł dla allegro a Ty jesteś w plecy. A dlaczego żeby mieć smart musisz koniecznie mieć co najmniej jedną opcję przesyłki kurierskiej. 3,99 piechotą nie chodzi.  Proste. 

oznacz moderatorów