anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czas przesyłki na zamówieniu inny niż deklarowany w ofertach

Titanum2017
#10 Popularyzator#

Na wszystkich aukcjach mam deklarowany czas wysyłki 1 dzień. Przed chwilą otrzymałam wiadomość od klientki, że rezygnuje z zakupów ponieważ własnie zauważyła, że towar dotrze do niej za 33 dni, ( przewidywany czas dostawy za 33 dni w punkcie). Bardzo mnie to zdziwiło i od razu zadzwoniłam, żeby wyjaśnić sytuację. Klientka przesłała mi screen i rzeczywiście jest tam taka informacja, nie mam pojęcia skąd to się wzięło i co z tym zrobić? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@Titanum2017  Zmień czas wysyłki, masz ustawione 21 dni

DarkStoorM_0-1604074586084.png

 

oznacz moderatorów

Titanum2017
#10 Popularyzator#

dzięki, zmieniłam czas we wszystkich ofertach na 1 dzień, w tej jednej była pomyłka i stąd to zamieszanie

 

oznacz moderatorów

Titanum2017
#10 Popularyzator#

Przepraszam, mam może głupie pytanie, ale w jaki sposób znalazłeś to, że w tej ofercie mam czas ustawiony na 21 dni? :))

 

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@Titanum2017  Jeżeli deklarujesz wysyłkę w jeden dzień roboczy lub natychmiast, Allegro powinno wyświetlić przy Twojej ofercie "dostawa w [x] (dzień tygodnia)". Nie wiem jeszcze czy to też dotyczy wysyłki w 2 dni. Sprawdziłem u Ciebie oferty, które miały oznaczenie "dostawa we wtorek" i były tam trzy oferty bez tego oznaczenia i to te oferty miały przez Ciebie ustalone 21 dni w zakładce Dostawa.

W przyszłym roku ma być filtr ofert według czasu dostawy 😄

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@Titanum2017 Magicznie... Albo wlazł w wyszukiwarkę na Allegro i wybrał "użytkownicy" wpisując Twój nick 😉

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

Titanum2017
#10 Popularyzator#

:)))))

oznacz moderatorów