anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czas wysyłki jak to jest?

MAMY ROZWIĄZANIE!
KETOSMART
#8 Zapaleniec#

Wystawiając ofertę deklaruję maksymalny czas wysyłki przedmiotu, na Allegro wyświetla się znacznie krótszy czas dostawy, tak jakby te 48h które deklaruje nie było brane pod uwagę. Mam o to mnóstwo dyskusji itd.
Jeśli chcę mieć czas 48h na wysyłkę to ile muszę tam wpisać żeby realnie uwzględniała to informacja na aukcji??

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
pinsplash
#21 Demiurg#

@KETOSMART Allegro ma swój własny algorytm, który bierze głownie czas twoich realnych wysyłek. A że wpisujesz więcej? No cóż Allegro wie lepiej - a Ty dostajesz po głowie.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@KETOSMART Na aukcji wpisujesz rzeczywisty czas wysyłki. Allegro mimo to dopisuje obok Twój średni czas wysyłki, który może być taki sam, krótszy lub dłuższy od tego, który podałeś. Dopisuje też czas dostawy według deklaracji przewoźników. Nie masz na to wpływu. Alby przedłużyć czas dostawy, wydłuż czas wysyłki.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@xyz96  przedłużenie nic nie daje, ja ma 3 dni a wyświetla mi że dostawa jutro 😞

Klient kupując w poniedziałek ma wyświetlone że paczka będzie w środę a zgodnie z moim wprowadzonym czasem wysyłki to spokojne mogę nadać w czwartek i troszku się to gryzie 😞

 

@KETOSMART Ty masz wysłać w zadeklarowanym czasie a dostawa jest tylko przewidywana jest na forum stanowisko allegro że nie jest to wiążące 🙂 Ale negatywa możesz dostać, tak samo jak zapakujesz w kartonik i klientowi się nie spodoba jego kolor 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
zak_pr
#10 Popularyzator#

Tego zapewne nie wie samo Allegro ile masz wpisać. Ten algorytm żyje swoim własnym życiem. W firmie mamy odwrotną sytuację. Pomimo utrzymania wskaźnika powyżej 95% nie mamy informacji o wysyłce do danej godziny ... Może nam zmiksowało konta - Tobie odjęło a nam dodało 😀

oznacz moderatorów
KM-KIDS
#2 Obserwator#

@pinsplash @kostas11 @KETOSMART @xyz96 @

Mamy w pewnym sensie zbliżone problemy z czasem dostawy wyświetlanym pod allegro, proszę zajrzyjcie do mojego tematu i dajcie znać co o tym sądzicie: 

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/weekendowe-nadania-psuj%C4%85-przewidywany...

oznacz moderatorów