anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czemu mam zablokowane konto?

Client:42091691
#7 Wielbiciel#

Witam,

Jestem użytkownikiem allegro.pl od dwóch lat. Jestem prostym posiadaczem konta które pomaga mi w różnych zakupach produktów. Nie zalegam z rachunkiem. I dzisiaj rano dokonałem zakupu towaru a gdy chciałam zakupić drugi zauważyłem że zostało mi zablokowane konto.

W mailu mam podaną informację tzn. regułkę z regulaminu "Informujemy, że na Twoje konto zostało zawieszone w związku z uzasadnionymi obawami co do bezpieczeństwa konta lub zawieranych transakcji, zgodnie z art 2.12 Regulaminu Allegro. Nasze obawy dotyczą zwłaszcza powiązań z innymi, objętymi przez nas sankcjami, kontami w Serwisie, co narusza dodatkowo art. 8.7 Regulaminu Allegro. "

Ale co to oznacza i dlaczego konto zostało od razu zablokowane bez żadnej wcześniejszej informacji? Czy ja jako posiadacz konta muszę się telepatycznie domyślać co allegro ma na myśli podając mi paragrafy z regulaminu i z jakiej przyczyny zostało zablokowane konto?

Na danym koncie mam wykupiona opcję smart z której aktualnie nie mogę korzystać. Oczywiście skontaktowałem się poprzez link z mailu ale odpowiedzi ze strony allegro nie otrzymałem do tej pory.

Czy jest jakaś szansa aby tutaj otrzymał w miarę szybko i rzetelną odpowiedź "o co chodzi?"

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

Temat szeroki jak **piiip**ka. Może ktoś z rodziny popadł w konflikt z Allegro, może sąsiad, albo ktoś pod tym samym adresem.

Tak robią a ty będziesz współwinny i "komornik przyjdzie po traktor". (taki żart)

Ej, no bez przesady! Wymieniłem pełną nazwę rzeki, przypadkiem podobną do znanej konkurencji, i została przz bota wypipana. Poprawcie ten automat, bo śmiech mnie ogarnął. Tym razem ja do administratorów apeluję 🤣.

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

piiip*ka 😂😂😂 padnę 🤣

oznacz moderatorów

Client:42091691
#7 Wielbiciel#

Rozumiem, że allegro zachowuje się jak "Pan i Władca"... A ja prosty człowiek mam się zgadzać z każdą jego decyzją?!

A mam takie pytanie, kto decyduje że konto zostaje zawieszone? Zawiesza je jakiś program czy pracownik allegro?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:42091691 Odpowiadając na Twoje pytanie, konta blokują pracownicy Allegro, którzy w swojej pracy korzystają z wielu programów pomagającym im w codziennej pracy.

Jednak jeśli chodzi konkretnie o Twoją sytuację, otrzymałeś już od nas wiadomość, dlatego sprawdź proszę swoją skrzynkę mailową. Zablokowaliśmy Twoje konto na podstawie art. 2.12 oraz 8.7 Regulaminu Allegro, a powodem były względy bezpieczeństwa. Jednak po Twoich wyjaśnieniach i ponownej weryfikacji, udało się rozwiać wszelkie wątpliwości, dlatego odblokowaliśmy już Twoje konto. Możesz więc już bez przeszkód korzystać z Allegro. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

ło masz... Da się... Trza dzowonić do somsiada😀

A co z piii*pką?

oznacz moderatorów