anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czemu nie widać ilości osób kupujących i ile sprzedała dana osoba

MAMY ROZWIĄZANIE!
Folimpex-net
#9 Pomysłodawca#

Od 2 dni po wyszukaniu towaru nie wiedze ile osob kupiło dopiero muszę wejść w aukcje wtedy zobacze tylko ilość osób kupujących nie ma sprzedaży

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Folimpex-net Cześć. Czy dobrze rozumiem, że masz na myśli liczbę osób, które kupiły produkt, wyświetlaną tutaj?

ko_alka_0-1642584804308.png

Prawdopodobnie oferty na Twojej liście wyszukiwania są połączone. Kliknij przycisk "Rozłącz te same oferty":

ko_alka_1-1642584875442.png

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Folimpex-net
#9 Pomysłodawca#

URATOWAŁAŚ MI ŻYCIE DZIĘKUJĘ 😀

oznacz moderatorów
atechnik_sklep
#13 Ambasador#

Masz liczbę kupujących ale liczby sprzedanych sztuk nie ma.

oznacz moderatorów
SongoQ18
#8 Zapaleniec#

mam podobny problem, a co jeśli nie mam okienka (rozłącz te same oferty)

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@SongoQ18 w takiej sytuacji, w interesującym Cię przedmiocie wybierz proszę "XX oferty tego produktu", tak jak na zrzucie:

la_nika_0-1645210681942.png

Wtedy powinieneś zobaczyć to tak:

la_nika_1-1645210758030.png

 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
musicsklep_pl
#12 Orędownik#

A czemu zrobiliście tak ze pokazuje właśnie ze są np 34 oferty tego produktu? I kupujący musi w to kliknąć? 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@musicsklep_pl to taki test. Jak wiecie nieustannie rozwijamy Allegro, tak, aby jeszcze lepiej spełniać potrzeby naszych klientów. W tym celu testujemy nowe rozwiązania i sprawdzamy czy dzięki nim zakupy na Allegro są jeszcze szybsze i łatwiejsze. Po teście osoby biorące w nim udział mogą otrzymać ankietę, w której zostaną poproszone o podzielenie się opinią na temat takiego widoku. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
musicsklep_pl
#12 Orędownik#

Może i zakupy robi się szybciej, ale sprzedaż nie, ponieważ wyświetlają się tylko 3 oferty promowane, reszta dopiero po kliknięciu. Zalatuje tu dyskryminacja innych sprzedających i ich ofert - tych którzy nie wykupili promowania. Nie jest to fair, a kupujący ma ograniczone prawo wyboru oferty, z której chciałby skorzystać. 

oznacz moderatorów
darek20niebylec
#7 Wielbiciel#

Bylo dobrze to robicie jeszcze gorzej!

oznacz moderatorów
SongoQ18
#8 Zapaleniec#

działa ale częściowo...  jak wchodzę ponownie w wybrany katalog to znowu nie widzę liczby kupujących, jak ustawić na stałe, aby było widać liczbę kupujących, tak jak było przed zmianami allegro

oznacz moderatorów
SongoQ18
#8 Zapaleniec#

chcę tak było jak wcześniej, wpisuje np. telewizor (wszystkie kategorie) ustawiam sortowanie popularność największa i widzę jaki telewizor najlepiej się sprzedaje, proszę mnie wypisać z tego testu, 

oznacz moderatorów
SongoQ18
#8 Zapaleniec#

czy dostanę odpowiedź odnośnie wiadomości z 19.02.2022r.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@SongoQ18 wybacz brak odpowiedzi. Przykro mi, ale nie ma możliwości wypisania się z testu. Po teście otrzymasz ankietę, bardzo proszę podziel się w niej swoimi obserwacjami na temat tej zmiany.
Możesz skorzystać z trybu incognito w przeglądarce, wtedy będziesz mógł ustawić sortowanie według populrności i sprawdzić, który telewizor najlepiej się sprzedaje. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
damianos99
#11 Animator#

??? wszystko masz po prawej, nie trzeba wchodzić w produkt

damianos99_0-1642585434240.png

 

oznacz moderatorów
darek20niebylec
#7 Wielbiciel#

Dlaczego Allegro nie pokazuje ilosci zakupionych sztuk , czesto tak wyszukiwałem a teraz tego nie ma

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Cześć @darek20niebylec połączyłam Twój wątek z tym, ponieważ powinieneś znaleźć tutaj odpowiedź na swoje pytanie. W zależności od tego jaki widzisz widok ofert powinieneś albo kliknąć "rozłącz oferty" albo wejść w konkretny produkt aby zobaczyć ile sztuk zostało sprzedanych. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Sessvisto
#7 Wielbiciel#

Nie mam możliwości rozłączenia ofert, więc obecnie zakupy robię na innych platformach. Nie chcę brać udziału w przymusowych 'testach' tak nieprzemyślanych rozwiązań, które uniemożliwiają mi normalne korzystanie z serwisu. Czy jeśli założę nowe konto to będę miał stary widok? 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Sessvisto Możesz spróbować, ale nie mogę Ci tego zagwarantować. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Sessvisto
#7 Wielbiciel#

@_HolaOla_  a się oburzyłem XD
comment_ZO8VxRjNFD2AO8bvUA6QCtmoU2xV8ODn

oznacz moderatorów