anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czemu po raz kolejny trzeba wpisywać numer autoryzacyjny przewoźnika do umowy?

MAMY ROZWIĄZANIE!
huzarbiz
#10 Popularyzator#

Czemu po raz kolejny trzeba wpisywać numer autoryzacyjny przewoźnika do umowy?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
huzarbiz
#10 Popularyzator#

Po dodawaniu ponownie numeru autoryzacyjnego do umowy inpost, allegro dodaje tą umowę, mimo to przy chęci dodania przesyłki i utworzenia etykiety, allegro prosi o ponowne dodanie kodu autoryzacyjnego i tak w kółko.

oznacz moderatorów
TechArtLidia
#8 Zapaleniec#

Mam to samo....

oznacz moderatorów
POMP_SERWIS_SP_K
#7 Wielbiciel#

Miałam tak samo, zgłosiłam do obsługi Allegro, jest to błąd techniczny - czekam na info kiedy naprawią usterkę. W panelu "moje umowy" nadal widnieją dodane umowy wraz z wygenerowanym API.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@huzarbiz @POMP_SERWIS_SP_K @TechArtLidia Sprawdzimy tę sytuację, ale będę Wam bardzo wdzięczna za przesłanie zrzutów Waszego ekranu krok po kroku oraz wskazanie przykładowego numeru zamówienia, w którym występuje ten problem. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
uchowanca
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem, czy jest szansa na nadanie przesyłek dziś?

oznacz moderatorów
Jubimax_pl
#8 Zapaleniec#

Ja skorzystałem ze starego systemu na https://wysylam.allegro.pl

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Tak działa jak Polski Ład(wał).😁

oznacz moderatorów
Jubimax_pl
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, od dzisiaj zmienił się sposób nadawania przesyłek i próbuję nadać przesyłkę z poziomu zamówienia poprzez paczkomaty inpost. Pojawia się komunikat żeby dodać umowę własną - dodaję wszystkie dane ale dalej nie idzie. W starym panelu wysyłam.allegro widać starą i nowo dodaną umowę. Stara wersja wysyłania działa a nowa nie. Czy ktoś ma już jakieś doświadczenie w tym temacie?

oznacz moderatorów
huzarbiz
#10 Popularyzator#

Nie wiadomo o co chodzi, jedynie wiadomo że przesyłki są opóźnione jedynie z winy allegro dla kupujących

oznacz moderatorów