anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego w zakładce “Zamówienia” wiadomość od kupującego jest ukryta?

kostas11
#21 Demiurg#

Czemu została ukryta wiadomość od kupującego z zakładce zamówienia ? Czy ktoś z allegro działa na takim panelu zamówień ? Nie, bo macie nawet lepszy podział przy zwrocie na dwie zakładki zwrot i reklamacja 🙂

Teraz albo można to przeoczyć albo trzeba wykonać dodatkowe akcje żeby spakować paczkę 😞

Po co zmieniacie panel sprzedawców, co jakiś czas mało przemyślane udogodnienia, a raczej utrudnienia często niosące za sobą zmiany w integracjach itp. 

W złym kierunku to idzie pamiętajcie akcję sklepów z działu numizmatyka parę lat temu, podwyżka prowizji i więksi gracze uciekli ? poradzili se 😉 

Tak samo teraz firmy dowożące zdzierające po 30 % za dowozy, poradzili se zebrali się restauratorzy stworzyli własny system zamówień, nie boicie się że dojdziecie do ściany i wszyscy zaczną uciekać ???

Zamiast uprościć panel dla sprzedawców co by łatwiej się na nim pracowało, a przecież to nie wpływa na ofertę widzianą dla klienta, grzebiecie w bombie 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@kostas11 może pokaż, co widzisz albo powiedz, co dokładnie masz na myśli, bo przed chwilą sprawdziłem i wygląda to tak (czerwona ramka oczywiście dodana przeze mnie):

msniezek_0-1605392790458.png

 

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@msniezek  wiadomość jest ukryta pod kopertą 😞

ggg.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@kostas11 o którym dokładnie miejscu mówisz? Możesz pokazać większy zrzut?

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

też mi się zdarzyło to kilka razy i nie wiem jaki jest tego powód

pomijam ukrywanie danych do faktury - n ie wiem jaki jest tego powód

oznacz moderatorów