anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy 10% prowizji Allegro to dużo ? czy dużo będzie od 20% ?

adynix
#8 Zapaleniec#

Aktualnie płacę Allegro 10% prowizji od sprzedaży co oznacza że dzielę się zyskiem po połowie ! sam się dziewie , że jestem taki dobry !

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

mwmonety
#21 Demiurg#

Trochę słabo inni są lepsi płacą 15% .

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@adynix jak korzystałam z adsa i wyróżnień to płaciłam średnio 25%, dlatego już nie korzystam 😁

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@adynix Nawet jak ci podniosą do 20%, nadal będziesz taki dobry 🙂

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Ile byś nie płacił tej prowizji to i tak będzie z czasem mało i upomną się o większe daniny .Dobry sprzedawca to goły sprzedawca.

oznacz moderatorów

adynix
#8 Zapaleniec#

raczej przestanę być taki dobry, chociaż dla mnie nie ma to większego znaczenia,  bo sprzedaż na Allegro traktuje jako zabawę, gorzej jak ktoś z tego żyje !

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@adynix Wszystko kwestią perspektywy z jakiej na to patrzysz 😄

Jedni doliczą do ceny te 10% inni dla większej dokładności 11% a jeszcze inni dwa razy tyle:D Inni obniżą cenę aby dużo więcej sprzedać, gdy jedni ją zwiększają 😄

Zawsze można stworzyć własny sklep internetowy i nie płacić takich prowizji, jedynie około 1% za payu 😉 Ale wówczas przez rok co najmniej wydasz dwa razy więcej na marketing aby ten sklep zaczął przynosić większe zyski niż na Allegro 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

SirGuardian
#10 Popularyzator#

Wchodzi **piiip** na Polski Rynek może w perspektywie czasu konkurecja wprowadzi lepszą ofertę i allegro zmniejszy nam koszta

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@SirGuardian Pomarzyć możesz ale raczej konkurencja odciągnie część sprzedawców za co pozostali zapłacą .

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@adynix 

poczujesz sie lepiej jak te koszta przerzucisz na konsumenta

doliczjąc je do ceny produktu

oznacz moderatorów