anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy Allegro pokrywa koszt opłaty śmieciowej w Niemczech

szwalniasukienek
#9 Pomysłodawca#

Wprowadziliście Państwo świetną usługę "Wysyłam z Allegro". Pośród krajów do których można wysłać znajdują się Niemcy. W Niemczech jest specjalny system do rejestracji w systemie opłat za oakowania wprowadzane przez firmę w obieg. 

Pytanie czy Allegro ma podpisaną umową z operatorem śmieciowym i pokrywa te koszty licencji czy każdy sprzedający ma to zrobić we własnym zakresie? Jeśli każdy ma sam podpisać umowę z operatorem to dlaczego  w żadnym miejscu Państwo tego nie komunikujecie, narażający sprzedających na potężne mandaty ze strony Niemiec?

Czekam na wyczerpującą odpowiedź. 

 

 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@szwalniasukienek dziękuję za Twoją wiadomość. Nie informujemy o tym, tak samo jak nie informujemy o tym, że wprowadzane do obiegu opakowania w Polsce również powinny być księgowane i powinna być prowadzona ich ewidencja. Nie udzielamy również porad księgowych, ponieważ poprawne rozliczenie się z prowadzonego biznesu zostawiamy po stronie przedsiębiorców. Twoją sugestię, aby dodać takie informacje do naszych artykułów np. tego o Wysyłam z Allegro, przekazałam dalej.    

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów