anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy Allegro zakazuje oklejania paczek własną taśmą z adresem sklepu www.

Boollore
#7 Wielbiciel#

Chciałbym wprowadzić taśmę z logo firmy oraz adresem www sklepu internetowego. Czy regulamin Allegro zakazuje takiego typu reklamy zewnętrznego kanału sprzedaży? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

mdrogeria
#21 Demiurg#

nie , możesz oklejać czym chcesz .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@mdrogeria Jako kupujący nie chce byle czego, nawet oklejonego.😁

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

@Boollore Masz to w regulaminie. Przeczytaj. Nie możesz się reklamować na paczkach. Ba, nawet nie wolno Ci ulotek, wizytówek do paczek wrzucać. No chyba że będziesz reklamować Allegro, wtedy będziesz SUPER😂😃🤣

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Boollore, zgodnie z Regulaminem:

Zabronione jest wykorzystywanie informacji, o których mowa w art. 13.3, w celach komercyjnych polegających na promowaniu w jakiejkolwiek postaci działalności Użytkownika prowadzonej poza Allegro. W szczególności zabronione jest:
(...)

b. dołączanie do wysyłanego Towaru lub dostarczanie w jakiejkolwiek innej formie treści zawierających informację o działalności komercyjnej prowadzonej poza Allegro (na przykład ulotek reklamujących sklep internetowy);
 
Na paczce lub w niej nie może być nic, co kieruje kupującego do zakupu poza Allegro.
   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@mr_oma Czy wasz regulamin już zezwala na prześwietlanie lub sprawdzanie co za reklamę sprzedawca dołączył do zakupu .Zawsze każdy dobry sprzedawca dokłada takie informacje i chwała im za to .Jako kupujący jestem z tego zadowolony bo łatwiej mi znaleźć sprzedawcę z którego produktów jestem zadowolony.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

💮 skoro jesteś na posterunku to odpowiedz proszę -jakie macie narzędzia ,aby to zweyfikować , myślę ,że ....... hm 😁

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@mdrogeria Jedynym narzędziem jakie mają to tylko jakiś donos od klienta któremu by przeszkadzały zawarte w ulotce lepsze ceny produktów.

oznacz moderatorów

cookie000
#15 Entuzjasta#

@mdrogeria 

Proste. Kupujący robi fotkę i przesyła zgłoszenie do allegro:

"Uprzejmie donoszę, że użytkownik ... zrobił świetną robotę odnośnie transakcji, ale okleił mi taśmą firmową karton oraz wystawił rachunek na którym widać dane sklepu. Skandal."

;D

To, że allegro nie pozwala się promować na stronach ofert - rozumiem. To, że nie pozwala wysłać spamu mając do maila kupującego - też rozumiem. Ale o tym, że regulamin zabrania wrzucenia ulotki sklepu do zakupu - nie wiedziałem i nie rozumiem.

 

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

@cookie000 Ja też nie rozumiem, ale co można? Tak prawnie. No bo z "rebełkotaninem" się zapoznałeś, prawda? Zostałeś ubezwłasnowolniony 😁 "Międzywiersz" sobie dopisz!

oznacz moderatorów

cookie000
#15 Entuzjasta#

@DECO-MASTER 

W zasadzie można klepnąć w regulaminie sporo ciekawych zapisów np. że wszyscy należymy do wyznawców Kościoła Allegro i należy mieć na stronie głównej zawsze otwartą stronę allegro.pl i każde zakupy w internecie zaczynać (i kończyć) na niej 😁

Ja się śmieję, bo zabawny jest taki zapis o ulotkach. Ani to weryfikowalne, ani sensowne.

oznacz moderatorów

domkar04
#14 Krzewiciel#

a to ciekawe, przecież każdy większy sprzedawca okleja własną taśmą i dorzuca wizytówki 🤣

oznacz moderatorów

pafen
#8 Zapaleniec#

logo firmy - możesz.

adresy www, pod którymi prowadzona jest sprzedaż - nie możesz

adres www, który poszerza wiedzę Kupującego o towarze (np. film z instrukcją składania) i nie jest tam prowadzona sprzedaż - możesz

 

ulotki, co ciekawego masz u siebie na www - nie możesz

ulotki, co ciekawego masz na allegro - możesz

katalogi z całą ofertą na www - nie możesz

katalogi z całą ofertą na allegro -   🙂

 

Allegro zarobiło za zeszły rok na czysto prawie 700 mln Złotych. Nadal się jednak boją, że Twoja ulotka (taśma lub cokolwiek co może budzić cień wątpliwości zakupu z pominięciem allegro) może doprowadzić do załamania przychodów.

Wielki portal z mentalnością sklepikarza, gdy widzi budowany supermarket 100 metrów dalej.

 

 

oznacz moderatorów