anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy jest sens wyróżnienia oraz ads-ow ?

aragil
#15 Entuzjasta#
Może przedstawiciel allegro wytłumaczy  jaki jest sens teraz wyróżnienia oraz adsow po tym jak wprowadziliście w ofertach opcja - "INNE OFERTY TEGO PRODUKTU Najtańsze od"
?Przypominam ze w odróżnieniu od waszego sklepu OSA dla reszty sprzedawców wyróżnienia oraz adsy są dodatkowo płatne.
oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Tres-Veritable
#9 Pomysłodawca#

Strata pieniedzy,oferty i tak plywaja po stronach przez trafnosc.Jeszcze tak z 10-12 lat temu platne opcje wyroznien i promowania mialy sens,racje bytu i oplacaly sie sprzedajacym,teraz to wyrzucanie pieniedzy i zbedne dodatkowe koszty dla sprezedawcow a jedynie dodatkowe wplywy dla allegro.

Licza sobie nawet koszt prowizji od kosztu wysylki zeby zmusic sprzedawcow do korzystania z ich smarta.

oznacz moderatorów

Rad-Stol
#12 Orędownik#

@aragil @Tres-Veritable  sens jest jeżeli go ktoś potrafi wykorzystać i wie jak z nich korzystać. Aragil jeżeli ten temat tyczy się twojego konta o tej samej nazwie to sory ale potencjału to ty tam niemasz za grosz, ani keywords ani kluczowania, opisy jak w latach 90^. 

 

Owszem allegro ma swoje produkty i je promuje jednakże wcale nie mają tam oni tak ogromnej sprzedaży jak na swoje możliwości. Ogólna statystyka pokazuje że w dniu dzisiejszym tylko 4 ich produkty są w top sprzedaży na pierwszych miejscach a często jest tak że są na pozycjach od 30+ w dół

oznacz moderatorów

David_Cetnar
#8 Zapaleniec#

@Rad-Stol  chyba nie zrozumiałeś sensu postu kolegi @aragil . Według mnie jego pytanie jest mega zasadne, co teraz dają nam ADSY i wyróżnienia gdy owszem klient trafi na naszą ofertę bo mamy najlepsze słowa kluczowe jesteśmy pierwsi w wyszukiwarce itp. Skoro przy produkcie pojawia się opcja: Inne oferty tego produktu: Najtańsze od:

Reasumując trafia na naszą aukcje jest zainteresowany chcę dokonać zakupu zachęcił go nasz opis fajnie zrobiona aukcja, dowiedział się z naszej aukcji wszystko na temat intersującego przedmiotu, ale dokonuje zakupu u kolegi który ma 10zł taniej ten sam produkt. Ta produktyzacja jest bez sensu i zaburza cały sens promowania ofert i tworzenia fajnych jakościowych aukcji...

Czy ktoś z administracji może się na ten temat wypowiedzieć ? 

oznacz moderatorów

Rad-Stol
#12 Orędownik#

@David_Cetnar i tu pojawia się niewiedza sprzedających aby to wasze produkty sprzedać a nie tańszej konkurencji. 

oznacz moderatorów

MichelleDecor
#9 Pomysłodawca#

A gdzie taką wiedzę można nabyć ? 😄

oznacz moderatorów

aragil
#15 Entuzjasta#

Oczywiście ze mam kilka kont, wole zabezpieczyć się przed lokalnymi hienami.

oznacz moderatorów

Rad-Stol
#12 Orędownik#

@aragil  w takim razie jeżeli chcesz mogę wykonać analizę potencjału i sprawdzić co u Ciebie nie gra w tych aukcjach napisz na kolodziejczyk.bartosz@outlook.com

oznacz moderatorów