anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy komuś też bezprawnie usunięto aukcję?

trident-sklep
#8 Zapaleniec#

Bardzo proszę, aby zgłosiły się do mnie na maila [edycja] osoby, którym bezprawnie usunięto aukcje a ich sprawa nie została rozwiązana i była lekceważona. 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@trident-sklep, widzę, że korespondujesz z nami mailowo w tej sprawie. Działania zostały podjęte po otrzymaniu wiarygodnego zgłoszenia od uprawnionego podmiotu.

Otrzymałeś kontakt do zgłaszającego, jeśli nie zgadzasz się z tymi działaniami, możesz tę sprawę wyjaśnić z wyżej wspomnianym podmiotem zgłaszającym.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

trident-sklep
#8 Zapaleniec#

Jak słusznie Pani zauważyła koresponduję już od przeszło ponad 2 tygodni. Zachęcam Panią do zapoznania się z treścią tych maili. Wówczas zrozumie Pani sytuację. Pomimo prób kontaktu z podmiotem zgłaszającym nie uzyskałem odpowiedzi. Allegro również kontaktowało się z podmiotem w tej sprawie jednak bezskutecznie. Treści zgłoszenia przez podmiot również nie otrzymałem co narusza ustawę Postępowania Administracyjnego art. 73 §1. W związku z ciągłym naruszaniem prawa ze Strony Allegro podejmuję czynności mające na celu wyegzekwowanie prawa.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@mr_oma To temat wielokrotnie tutaj poruszany i zamiatany przez Allegro pod dywan.... Firma nie musi się z niczego tłumaczyć..bo ma takie widzimisie...nie odpowiada na emaile miesiącami....a Allegro nawet nie zapyta dlaczego...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

najlepsze jest że tak zwany podmiot zgłaszający nie musi wykazywać praw autorskich do przedmiotu zgłoszenia

lub czy ma prawo do takiego zgłoszenia

i teraz najlepsze ukarany, któremu usunięto ofertę ma sam rozmawiać jakąś firemką

i udowadniać brak winy

co na to regulamin allegro?

dlaczego zawsze w takich sytuacjach mam wrażenie, że allegro traktuje tutaj sprzedawców jak potencjalnych kłamców i złodziei

 

oznacz moderatorów

Adamdrewfirma
#4 Eksplorator#

Witam , u mnie to samo 

oznacz moderatorów

trident-sklep
#8 Zapaleniec#

bardzo Proszę Cie o kontakt na maila. Aktualnie sprawę konsultuję z prawnikiem. Jest to ewidentne naruszenie ze strony Allegro.

oznacz moderatorów

Adamdrewfirma
#4 Eksplorator#

prosze email 

 

oznacz moderatorów

Adamdrewfirma
#4 Eksplorator#

albo jak znalezc do ciebie email?

oznacz moderatorów

the-foe
#12 Orędownik#

nie wiem czy to o to chodzi, widzę jednak aukcje, które teoretycznie Allegro powinno usuwać (wymóg białego tła głównego zdjęcia):

https://allegro.pl/oferta/wlokna-szklane-brassler-rozmiar-1-8-5-sztuk-10611617899

oznacz moderatorów

Adamdrewfirma
#4 Eksplorator#

W moich usuniętych tło było białe prawidłowe , pisze dlaczego oni że nie białe to usuneli  w linku aukcja i prosze sie przyglądnąć co jest kur... różowe czy daltoniści sami 

https://allegro.pl/oferta/duzy-lampion-latarnia-drewniana-kamienica-10117179241

oznacz moderatorów

Adamdrewfirma
#4 Eksplorator#

albo tu zielone ? kto siedzi tam, z drugiej strony ? **piiip**yzm chyba u wojowniczki lepiej i tam kram trzeba przenieść 

https://allegro.pl/oferta/panel-drewniany-dekoracyjny-48x81-10093899524

oznacz moderatorów

the-foe
#12 Orędownik#

Mimo usilnych staran 😉 nie ma się do czego przyczepić, sam teraz jestem ciekaw, czemu została usunieta.

oznacz moderatorów