anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy konto prowadzone jako JDG można przepisać na spółkę z.o.o

PrestigeBattery
#8 Zapaleniec#

Witam serdecznie ,obecnie prowadzę JDG i chciałem Was zapytać czy po przeniesieniu mojej firmy do Spółki z.o.o nie będzie problemu ze zmianą danych itp.

 

Pozdrawiam serdecznie

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

PrestigeBattery
#8 Zapaleniec#

Dzięki ,też właśnie wysłałem do serwisu wiadomość ale tu spytać też nie zaszkodzi 🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@PrestigeBattery Na czacie jest szybciej.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@PrestigeBattery JDG można zbyć. W wyniku zbycia przedsiębiorstwa, nowa firma będzie mogła posługiwać się kontem Allegro należącym wcześniej do JDG. https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/dane-i-ustawienia-konta/kiedy-i-jak-mozna-zmienic-dane-pr...

Pod artykułem masz link do kontaktu z Allegro w tej sprawie, dopytaj.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@PrestigeBattery Zgodnie z naszym regulaminem zmiana firmy na koncie możliwa jest w przypadku: "przeniesienia przez Użytkownika na innego przedsiębiorcę praw i obowiązków związanych z prowadzeniem przedsiębiorstwa lub jego części, w formie przewidzianej przepisami prawa". Jeżeli więc obie firmy mają taką umowę (np. zbycia przedsiębiorstwa lub jego zorganizowanej części) to zmiana jest możliwa.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

PrestigeBattery
#8 Zapaleniec#

Dziękuję Wam za pomoc juz otrzymałem informację od serwisu identyczną jak wasze także wiem już wszystko.

 

 

Pozdrawiam serdecznie i życzę wesołych świąt

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@PrestigeBattery Nasz pracownik przesłał Ci także wzór potrzebnego oświadczenia, więc jak tylko prześlesz go nam w wiadomości zwrotnej, Twoje konto zostanie przekształcone. 

Dziękujemy, Tobie również wszystkiego dobrego 🎅 Zaglądaj do nas częściej 😉 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów