anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy ktoś panuje nad tym bałaganem?

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Próbuję wystawić układ scalony, wpisałam nazwę, nawet EAN ściągnęłam ze strony producenta pomimo że nie musiałam. Wpisałam wszystkie pozostałe informacje i .....

Wystąpił błąd

Nie możesz wystawić oferty bez powiązanego produktu w tej kategorii. Wybierz z katalogu lub utwórz nowy produkt i połącz go ze swoją ofertą. 
 
Wystawiałam wcześniej dziś, jak i chwilę temu i albo jest tworzony nowy przedmiot albo podpinany jest do już istniejacego a z tym jednym zonk.
oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

LEW433
#21 Demiurg#

Zawsze możesz zgłosić błąd w produkcie. A czy ktoś panuje? 🤔

oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Ale to nie jest błąd w produkcie tylko błąd wystawiania. Produktu jeszcze nie ma więc nie ma się do czego odnieść.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@LEW433 Tak ,panuje bałagan.

oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Następny kwiatek.Układ scalony, wystawiony 10 dni temu połączony z katalogiem. Przed chwilą dopisałam 2 sztuki które " odkryłam " wi nnym pudełku, przystawianiu otrzymuję komunikat że " nie można połączyć z katalogiem gdyż  pochodzi z niejednoznaczej kategorii " lub jakoś tak. Czyli przez zmianą ilości z 1 sztuki na 3 sztuki zmieniła się kategoria? Chyba muszę zacząć pić gdyż na trzeźwo nie jestem w stanie tego pojąć.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@cztery_bez_atu Cześć 🙂 Jeśli produktu nie było w naszym Katalogu, to powinien się taki utworzyć podczas wystawiania oferty. Zweryfikuję, czemu tak się nie stało — czy mogę Cię prosić o numer EAN? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Tak się dzieje i wiem o tym. Pomijając sposób podpinania ( trafność ) nie mam większych zastrzeżeń. Zawsze tak było. Również wczoraj. Wystawiłam kilkanaście aukcji aż trafiłam na tę której nie udało się wystawić ale za to pojawił się wspomniany wyżej komunikat. Następne aukcje znów bez problemu zostały wystawione.

A tutaj EAN.  Bardzo proszę. 0310994370806

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@cztery_bez_atu Sprawdziliśmy to i problem nie powinien występować. Spróbuj wystawić ofertę i stworzyć produkt w Katalogu jeszcze raz. Jeśli wyżej wspomniany komunikat pojawi się ponownie, to prześlij nam zrzuty ekranu krok po kroku z widocznym formularzem wystawiania i danymi, jakie wprowadzasz 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Niestety, nadal to samo  Może być tak? https://allegro.pl/offer/12807593621/restore  można nawet wystawić ten przedmiot. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@cztery_bez_atu Niestety, ale nie mam dostępu do tego widoku. 😞 Prześlij mi proszę zrzuty ekranu (najlepiej z widocznym paskiem adresu URL), a ja przekażę je do weryfikacji. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Przy pomocy kogoś kto jest w temacie wystawiania o niebo mądrzejszy niż ja ( chociaż nie jestem blondynką )  poradziłam sobie, ale został wystawiony " sposobem" a nie normalnie, natomiast problem nadal istnieje i myślę że kwestią czasu jest kiedy znowu się pojawi. 

Dziękuję za chęć pomocy.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@cztery_bez_atu Panuje ten Pan przypadek, który wczesniej dotrze do pracy > to on rządzi danego dnia.

oznacz moderatorów