anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy ktoś też ma problemy z e-nadawcą w dniu dzisiejszym ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
PHU-MAD
#7 Wielbiciel#

Czy ktoś też ma problemy z e-nadawcą w dniu dzisiejszym ?

oznacz moderatorów
53 ODPOWIEDZI 53
_Likos_
#20 Guru#

Zdaje sie że 12 ( wczoraj) miały być jakieś prace techniczne na E nadawcy.

Byc moze jeszcze nie podłączyli wszystkiego lub porobili błędy i dziś bedą poprawiać do południa.

Zobaczymy. Ja jeszcze nie próbowałem nadawac

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Tak , system sugeruje odświeżenie tokena , ale operacja nie możliwa do wykonania .

oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

na razie poszło na google chrome, dobre i to 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

@ko_alka
a czy ktoś zgłaszał problem z importem nr paczek do systemu allegro, ja zauważyłem, że od wczoraj po wysłaniu przesyłek w EN nie pojawiają mi się nr paczek, czyli allegro myśli, że ich nie nadałem, klient również. Dramat

 

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
rutkowskiAGD
#9 Pomysłodawca#

Nie mogę zaimportować adresów przez elektronicznego nadawcę powód nie odświeża się token , trzeba zrobić to ręcznie . Próbuję wchodzę w ustawienia - lista kont allegro - jest odśwież token -odświeżam -wyskakuje okno potwierdz swoje konto - potwierdzam - i jest biała strona nic się nie dzieję . Miał tak ktoś ? Może ktoś pomoże pozdrawiam 

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@rutkowskiAGD  

Mam to samo, jest pewnie jakaś awaria. Wygenerowałam etykiety przez Wysyłam z Allegro i poszło.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@rutkowskiAGD, spróbuj wyczyścić ciasteczka i zmień przeglądarkę. Czy problem się powtarza?

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
rutkowskiAGD
#9 Pomysłodawca#

Dziękuje , wyczyściłem ciasteczka i poszło . 

oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

od godziny próbuję to zrobić, ale nic nie idzie. Nie zaciąga mi nowych zamówień, bo ważność tokena się skończyła, a jak próbuję go odświeżyć, to po zalogowaniu do allegro, wyskakuje pusta biała strona EN ? i tak w koło, nie mam pomysłu co robić ?

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@mikeza

 Ktoś tu pisał, że czyszczenie ciasteczek pomogło, u mnie niestety od kilku godzin nic nie pomaga.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

też problem z EN ? u mnie akurat ważność tokena się skonczyła, tylko nie idzie pobrać nowego, może jutro z rana da radę 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@mikeza

U mnie też ważność tokena się skończyła 😂 Na moje oko to awaria, tym bardziej że rano coś tam grzebali w EN.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

teraz spróbowałem wyczyścić ciasteczka i o dziwo to spowodowało, że ważność tokena przedłużyła się do jutra rana ?? dziwactwo jakieś. oczywiście zaciągnęło paczki. Podejrzewam jednak, że faktycznie coś tam musi na łączach być nie tak, więc trzeba czekać do jutra. Zresztą co mi da przedłużenie ważności tokena tylko o kilka godzin 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@mikeza 

Zawsze musi być pod górkę. Część wygenerowałam przez Wysyłam z allegro, z resztą czekam może rano zaskoczy.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

niestety problem nadal jest, ponoć niektórym udało się go rozwiązać, ale u mnie token nieodświeżony i nie mogę nic zaimportować 😞

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@mikeza  

U mnie od rana działa już normalnie.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

dopiero na google chrome się udało, a próbowałem już chyba 4 przeglądarek 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

@Kaliope_Brzeg

ja od dwóch dni nie mam nr przesyłek pocztowych w systemie allegro. Zauważyłaś jakiś problem u siebie, czy tylko ja mam pecha. Do tej pory w momencie wysłania pliku na pocztę, nr przesyłek pojawiały się w zakładkach allegro, a od wczoraj nic nie ma. pomimo, że paczki są zeskanowane i nadane ?

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@mikeza 

U mnie póki co działa poprawnie. Dla pewności sprawdziłam i numery nadania normalnie pojawiają się w Allegro.

A sprawdzałeś czy po nadaniu pojawiają się przesyłki w rozliczeniach Allegro? Bo skoro system ich nie widzi to pewnie znów przyjdzie Ci jakaś dziwna faktura od PP.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

masz rację, tych paczek nie ma w rozliczeniu z allegro. to ja już nic nie rozumiem, wszystko robię jak zawsze, import, wydruk, wysyłka pliku, paczki są zeskanowane i nadane. Nie ma nr w zakładkach i nie ma tych paczek w rozliczeniu z allegro ?

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów