anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy ktoś sprawdza zamykane / usuwane oferty ?

red_store
#8 Zapaleniec#

Dziś spotkała mnie dość "miła" niespodzianka 

Jedna z moich TOP ofert została zakończona , nie mogę jej wznowić bo została zablokowana przez administratora. Poniżej wiadomość od Allegro. 

Dzień dobry.

Usunęliśmy Twoją ofertę, ponieważ naruszała nasze zasady. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje.

Na Allegro możesz sprzedawać jedynie te suplementy diety, które widnieją w bazie Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Twój przedmiot nie znajduje się na tej liście.

Wystaw go ponownie po tym, jak znajdzie się już w bazie GIS.

Dodatkowe informacje:
Regulamin Allegro
Art. 29 Ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia z dnia 25 sierpnia 2006 r.

  • Dalsze naruszanie zasad może doprowadzić do zawieszenia konta.

Sprzedawany przedmiot to : słuchawki bezprzewodowe - kategoria elektronika. 

Oczywiście sprawa zgłoszona ale odpowiedź nie jest już tak szybka jak samo zakończenie oferty. 

Czas leci , sprzedaży nie ma , oferta traci na popularności ... miło : ) 

 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

kostas11
#21 Demiurg#

@red_store a dodałeś już słuchawki do bazy GIS 😄  @_HolaOla_ @mr_oma @la_nika 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

red_store
#8 Zapaleniec#

Kończę właśnie zgłoszenie , zastanawiam się tylko nad sposobem "aplikacji". 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@red_store  najlepiej od tyłu 🤣 na czopka

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@red_store No wiesz, może ktoś z allegro przeczytał ten artykuł https://www.dobreprogramy.pl/Masz-AirPodsy-Lepiej-w-nich-nie-sypiaj-apeluja-media,News,113203.html i tak już jakoś poszło z górki🤣

PS Ja poprosiłbym tego pracownika żeby zaprezentował jak takie słuchawki się połyka😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@red_store A nie są to słuchawki odchudzające?🤣 Ktoś gdzieś zapewne powiązał i się pogubił.

oznacz moderatorów

red_store
#8 Zapaleniec#

Oferta "dość stara" , posiada EAN , powiązana właściwie z produktem. Była już zamykana za "niedozwolone grafiki "  , "nieprawidłowe parametry" , "wprowadzanie w błąd" ale dzisiejszy powód naprawdę daje dużo do myślenia.

jeżeli zamyka to "człowiek" to miał prawo się pomylić ale ktoś kto dostał zgłoszenie całej sprawy nad czym się tak długo zastanawia ? Czyta ustawę o bezpieczeństwie żywności ? 

Po sześciu godzinach dostałem odpowiedź : " Wyjaśniam dla Państwa tę sprawę, proszę o cierpliwość. Wrócę z odpowiedzią najszybciej jak to możliwe. " 

Kiedyś było takie powiedzenie "Dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie" 

Dziś narodziła się nowa wersja "Na usunięcie każdej oferty mamy jakiś pomysł".

@LEW433 gdybym tylko miał patent na odchudzające słuchawki ... nie siedziałbym po 21 przed komputerem 🤣

 

 

 

 

 

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

red_store - Dziś narodziła się nowa wersja "Na usunięcie każdej oferty mamy jakiś pomysł". - nie to nie jest nowość. Dotyczy to również blokowania kont - po odwołaniach otrzymasz kolejne inne punkty regulaminy, aż w końcu wymiękniesz i odpuścisz.

Poza tym - im tutaj więcej wyrażasz negatywnych opinii o ALL - nie zdziw się, jak Ci sprzedaż będzie spadać.   Takie moje spostrzeżenie....

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@maxr01 Chcąc , nie chcąc w końcu poznasz regulamin, bo wiadomo, ze 98% nie czyta regulaminów, czyjaś ciężka praca nie pójdzie na marne i jest doceniona 😄 Może to ćwiczenia dla konsultantów, mają określoną ilość regulaminów zastosować dziennie aby się ich w końcu nauczyli 😉 Żartuję oczywiście, bez urazy Panie i Panowie konsultanci, zdaje sobie sprawę, ze praca nie jest lekka 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@red_store dziękujemy, że się z nami skontaktowałeś, usunięcie Twojej oferty było nizasadne, jest już ponownie dostępna, przepraszamy!  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów