anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy kupujący napewno prosi o fakturę w wersji elektronicznej?

Client:44052296
#21 Demiurg#

Witam. Nie wiem czy to kolejne udogodnienie ze strony allegro, ale ostatnio sprzedaliśmy towar z opcja faktura VAT.

Na stronie w Zamówienia niema żadnej regułki typu Kupujący poprosił o fakturę w wersji elektronicznej tylko ikonka, ale we wiadomości email po zakupowej już jest

  Kupujący poprosił o fakturę w wersji elektronicznej. Fakturę możesz przesłać przez swój system do obsługi zamówień lub bezpośrednio w Allegro

Standardowo wysyłamy formę papierową razem z paczką.

Jak wy się do tego stosujecie i czy faktycznie taka opcja jest, że klient może sobie wybrać czy chce formę papierową czy elektroniczną?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:44052296 Kupujący wybiera z tego co podczas zakupu zauważyłem, tylko że chce FV a może wpisać w wiadomości do sprzedającego prośbę o Fv elektroniczną uwzględnić.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:44052296 z ciekawości zajrzałem do wiadomości e-mail do zakupu zopcją F-vat zwykle tego nie robię , jest taki zapis . Dzisiaj robiłem zakup na fakturę , ale nie widziałem możliwości wyboru papierowa / elektroniczna .

Zapytamy moderatorów ... @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  ...

,,chodźcie ....chodźcie mi was tutaj potrzeba,, 😀

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Mi się wydaje, że znów na sile próbują uszczęśliwić użytkowników allegro.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:44052296 zapewne masz rację , robię takjak Ty , a jeśli ktoś poprosi o f- na maila to w czym problem .

oznacz moderatorów

ares_
#14 Krzewiciel#

Gdyby nie ten temat to nawet bym nie wiedział, że taka informacja pojawia się w emailu od Allegro. Nigdy na to nie zwracałem uwagi. Zawsze wysyłałem fakturę w wersji papierowej razem z paczką i wersję elektroniczną jak ktoś poprosił o taką.

Myślę, że nadal możesz spokojnie wysyłać tak jak do tej pory wersje papierowe.

Osobiście uruchomiłem w zeszłym tygodniu automatyczną wysyłkę dokumentów sprzedaży po zakupie bo co raz więcej osób prosiło o fakturę na email, nie widzieli faktury w paczce i ją wyrzucali lub zakładali dyskusje z prośba o fakturę. Teraz mam nadzieję, że będzie mniej takich wiadomości.

oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Zawsze papierową fakture lub paragon wkładam do paczki. Nawet nie wiem o mozliwości uruchomienia automatycznej wysyłki dokumentów sprzedaży po zakupie...

oznacz moderatorów

AQUASYSTEMS
#12 Orędownik#

Gdzie masz taką opcję? Podziel się tą tajemną wiedzą...

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:44052296 Cześć 🙂 Jest to komunikat systemowy. Forma wysłania faktury jest dowolna - ważne, żeby ją przekazać Kupującemu. Jeśli Klient będzie chciał otrzymać fakturę w konkretnej formie, to skontaktuje się z Tobą i o to poprosi. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów