anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy Menadżer Paczek w InPost ma jakiś problem?

MAMY ROZWIĄZANIE!
expo-drew
#8 Zapaleniec#

Witam, zaraz po zalogowaniu wyskakuje ankieta, której nie da się zamknąć. Uzupełniałam dwa razy ale i tak się nie zamyka.

Czy ktoś z Was ma również ten problem?Screenshot_2021-04-23 Paczkomaty pl - Manager przesyłek.png

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13
InPost
Ekspert InPost

@expo-drew 

W pierwszej kolejności prosimy o wyczyszczenie historii przeglądania oraz plików cookies. Proszę też spróbować skorzystać z innej przeglądarki lub otwarcia karty w trybie incognito. 

 
Jeśli rozwiązanie okaże się nieskuteczne bardzo prosimy o przesłanie skanu ekranu wraz z podaniem loginu konta i krótkim opisem sprawy na adres pomoc@inpost.pl. 
oznacz moderatorów
konradns1
#2 Obserwator#

WItam,

Podpinam się do pytania, tylko w sprawie webtruckera, od rana nie mogę zaciągnąć części z allegro wyskakuje błąd ,, wystąpił nieobsługiwany wyjątek'' usuwałem i konfigurowałem od nowa, ale nic nie daje. Pisałem do pomoc allegro, ale na odpowiedź zazwyczaj czeka się kilka godzin, a ja chce pisać listy przewozowe bo mam dużo zamowień.. Proszę o radę co może być nie tak. Aha opiekun inpost jest na urlopie...

oznacz moderatorów
InPost
Ekspert InPost

@konradns1 

W tym przypadku również prosimy o wyczyszczenie historii przeglądania, plików cookies, skorzystanie z innej przeglądarki i otwarcia karty w trybie incognito.

Dodatkowo proszę spróbować ponownie powiązać konto WebTrucker z Allegro. Instrukcja powiązania konta znajduję się w zakładce Dodaj przesyłkę -> Integracja z Allegro. 

W przypadku dalszych problemów proszę o wysłanie skanu komunikatu błędu, loginu konta i opisu sprawy na adres pomoc@inpost.pl 

oznacz moderatorów
sklepiksenpaia
#10 Popularyzator#

Też mam ten problem, pokazuje mi przesyłki tylko do 22.04 do godziny 19, reszty brak.

oznacz moderatorów
benio2010
#9 Pomysłodawca#

powiązanie kont nic nie daje, jak wchodze na allegro i sprawdzam powiązania z aplikacjami, to nie ma nowego powiązanie tylko to stare z wrzesna tamtego roku

oznacz moderatorów
sklepiksenpaia
#10 Popularyzator#

To nic nie daje, a nie można wysłać paczek, wiadomo kiedy zacznie działać?

oznacz moderatorów
benio2010
#9 Pomysłodawca#

mam to samo

oznacz moderatorów
InPost
Ekspert InPost

@konradns1 @benio2010 @sklepiksenpaia Client:37367972 @MysticProduction @swiat-bobasa_pl @MDMKomputerySale 

W dniu dzisiejszym rejestrujemy utrudnienia w imporcie przesyłek do WebTrucker, oraz powiązaniu aplikacji z kontem Allegro.

Zgłoszenie zostało przekazane do dostawcy oprogramowania w celu szybkiego przywrócenia usług.

Na chwilę obecną sugerujemy zmniejszenie ilości importowanych naraz przesyłek.

Przepraszamy za utrudnienia.

 

oznacz moderatorów
Client:37367972
#2 Obserwator#

Dzień dobry.

Czy są jakieś problemy z integrację kuriera inpost z allegro?

W aplikacji WebTracker nie pobierają się wysyłki z allegro.

 

pozdrawiam

oznacz moderatorów
MysticProduction
#2 Obserwator#

Mamy ten sam problem, InPost nie odpisuje 😞

oznacz moderatorów
swiat-bobasa_pl
#8 Zapaleniec#

U nas to samo

oznacz moderatorów
MDMKomputerySale
#7 Wielbiciel#

U nas to samo od samego rana. Inpost nie potrafi wyjaśnić sytuacji.

oznacz moderatorów
sklepiksenpaia
#10 Popularyzator#

Dzwoniłam do inpostu, zgłosiłam problem, ale niestety nie wiedzą kiedy naprawią usterkę.

oznacz moderatorów