anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy mieliscie tak ze kupujacy wzaminan za zmiane komentarza żądał zapłaty?

MAMY ROZWIĄZANIE!
MysticalHome
#7 Wielbiciel#

Witam.

Chciałam opisac pewna sytuacje..

Otóż kilentka zakupiła stół u mnie...

Po czym,gdy przyszło do wysyłki po sprawdzeniu okazał sie uszkodzony.

Dlatego wrócilismy go do producenta z prosba o wymiane.

okazał sie juz jednak nie dostepny...

w ten dzien gdy mielismy powiadomic klienta o całej sytuacji, przed nasza wiadomoscia, napisała klientka z oskarzeniami, ze stól juz powinien byc wysłany a ona nie ma zadnej wiadomosci i ze zada zwrotu pieniedzy. Wytłumaczylismy cała sytuacje, przeprosilismy ze sto razy,no ale była na tyle obużona ze wystawiła negatywa.

poczulismy sie potraktowani niesprawiedliwie gdyz dołozyismy staran zeby sprawe załatwic jak najszybciej i niepotrzebnie denerwowac klienta,liczylismy ze stól uda sie wymienic i nadać tego samego dnia.

no i po kilku dniach dostałam informacje od tej pani ze jest sklonna usunąc komentarzjedynie za rekimpensatą finansowa. poprostu chciała pieniędzy. szczyt chamstwa i bezczelnosci jak dla mnie.allegeo oczywiście nie zrobiło nic..

Czy komus tez sie zdarzyła taka sytuacja? jak reagowac na takie rzeczy i dlaczego są one nigdzie jakimś przepisem nie regulowane. Czemu kupujacy może wszystko a sprzedawca nic? pozdrawiam

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
marco43
#7 Wielbiciel#

Miałem odwrotnie. Sprzedający oferuje mi 100 i nie muszę zwracać podrabianej myszki Logitech, którą u niego kupiłem.

Wcześniej wystawiłem negatywa i zgłosiłem zwrot allegro, a dzisiaj dostałem propozycję na 100 zł...

Gdzie to mogę zgłosić do Allegro? Czy dostane odp z automatu czy ktoś się tym zajmie?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Oczywiście za ofertę i że nie ma towaru odpowiada sprzedający a nie producent, więc komentarz kupującego powinien być zgodny z obsługą. Klient nie może żądać niczego w zamian za usunięcie, oczywiście nawet osobiście spotkałem się z bonusami ze strony sprzedających za odpowiedni komentarz. Jeżeli masz dowody to zgłoś na Policję.

oznacz moderatorów