anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy możliwa jest zmiana kategorii w produkcie ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Katan-T
#7 Wielbiciel#

Jeśli Allegro usuwa produkt z ich Katalogu, ja chcę ponownie połączyć z innym produktem to nie wiem dlaczego (może ktoś mi odpowie?) nie można z automatu zmienić kategorii ?
W obecnej chwili muszę zakończyć aukcję i wystawić ponownie, tracąc mnóstwo czasu i najgorsze - historię sprzedaży.
Wiadomo że jak jest jakaś sprzedaż to produkt się lepiej sprzedaje.
Może ktoś ma jaki sposób jak to szybko zmieniać ?
Może być przez Baselinker.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
AdvisorBooks
#12 Orędownik#

Na szybko się nie da, trzeba przez formularz kontaktowy napisać do allegro i zmienią, czasem od ręki, czasem dzień/dwa, czasem tydzień, warto się przypominać. 

oznacz moderatorów
Katan-T
#7 Wielbiciel#

Ale będzie zmieniona kategoria indywidualnie w mojej ofercie ?

Czy w produkcie z katalogu? I jak ktoś inny napisze o zmianę kategorii to sytuacja się będzie powtarzać ?

Dlaczego nie można tego zmieniać z automatu?  Przypisuję produkt i zmienia się kategoria na zgodną z produktyzacją, trudne do zrobienia to raczej nie jest...

oznacz moderatorów
AdvisorBooks
#12 Orędownik#

W katalogu jak chcesz zmienić to wystarczy przez ten śmieszny formularz zgłaszania błędu, w ofercie - po upływie tam chyba 12 czy 24 godzin - ręcznie nie zmienisz, teoretycznie jest to niemożliwe ale tak jak napisałem - lecisz na formularz kontaktowy

https://allegro.pl/pomoc/kontakt

podajesz numer oferty i numer kategorii (musisz sobie w drzewku kategorii znaleźć) do jakiej mają przenieść, jak podasz ścieżkę kategorii to niekoniecznie przeniosą, może być wymagana dłuższa korespondencja. Generalnie dużo zależy od konsultanta na jakiego trafisz, jak ogarnięty to pójdzie szybko, jak nie to kilka dni można czekać, trzeba wtedy męczyć bo co jakiś czas zmienia się konsultant, który ma Twoją sprawę 

oznacz moderatorów