anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy można anulować przelewy24?

anka_83
#7 Wielbiciel#

Witam!

  • Wczoraj musiałam zmienić dane do przelewów na allegro (tzn musiałam podać nowy numer konta bankowego)Trzeba było aktywować usługę PayU poprzez wpłacenie drobnej sumy do weryfikacji konta, przez przypadek aktywowałam tak samo Przelewy24, ponieważ nie wiedziałam, że jest to opcja tylko dla sprzedających, a ja jestem tylko kupującym. PayU mi się aktywowało, ale nie umiałam zrobić przelewu, chyba przez to że nie jest aktywowane przelewy24, widziałam, że trzeba tam podać dane z dowodu osobistego. Czy można jakoś przerwać, czy muszę dokończyć rejestrację? 
oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

@anka_83 Zarówno PayU jak i Przelewy24 są opcją tylko dla sprzedających. Jeśli nic nie sprzedajesz, nie musisz niczego aktywować i nigdzie podawać swojego numeru konta.

Nie musisz więc kończyć żadnej aktywacji. Przy zakupach wybierasz tylko swój bank i płacisz. Numer konta zawsze będzie właściwy.

Jeśli już rozpoczęłaś aktywację wypłat przez Przelewy24, możesz (nie musisz) ją dokończyć, robi się to tak; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jakie-dokumenty-przeslac-aby...

 

oznacz moderatorów

anka_83
#7 Wielbiciel#

Jak chciałam dokonać zakupu na allegro, to nie przechodziło mi nic przez PayU i zorientowałam się, że mam starty numer konta bankowego, poszukałam na Google jak to zmienić i wyskoczył mi formularz właśnie, gdzie trzeba było podać konto i aktywować, PayU, po czym zrobiłam tak, PayU zostało aktywowane, a zapłaty dalej nie szło zrobić, nie przechodziło i zrobiłam za pomocą karty płatniczej. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@anka_83 Przy zakupach niczego nie musisz aktywować, ani PayU, ani Przelewy24. Jeśli masz problem z płatnościami, to leży on gdzie indziej.

Aktywacja służy tylko do wypłat pieniędzy po sprzedaży towarów.

oznacz moderatorów

anka_83
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź 🙂

oznacz moderatorów