anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy można sprzedawać swoje książki i e-booki na allegro?

product4anyone
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie, 

Czy można sprzedawać swoje książki i e-booki na allegro? Jakie warunki należy spełnić? 

 

Z poważaniem 

MW

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

ACCURON
#13 Ambasador#

na uzywane ksiazki jest prowizja 15% + od wysylki

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@product4anyone tak, możesz sprzedawac e-booki, ale pamiętaj że w kategorii Ebooki sprzedaż prowadzić mogą wyłącznie oficjalni dystrybutorzy ( w twoim wypadku autorzy), po spełnieniu odpowiednich wymagań technicznych i podpisaniu osobnej umowy na to z Allegro.

A tu masz, to dokładnie wyjaśnione ( przeczytaj cały wątek ) : https://spolecznosc.allegro.pl/t5/pocz%C4%85tkuj%C4%85cy-sprzedawcy/dziwne-zapisy-regulaminu-allegro...

Mam nadzieję że pomogłem 🙂

 

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@product4anyone Tu masz stanowisko Allegro w tej sprawie;

Sprzedaż w kategorii Ebooki prowadzić mogą wyłącznie oficjalni dystrybutorzy, po spełnieniu odpowiednich wymagań technicznych i podpisaniu osobnej umowy z Allegro.

Czym według Allegro jest e-book

E-bookiem jest każdy dokument (tekstowy, obrazkowy) zapisany w formie elektronicznej, którego odczytanie wymaga zastosowania odpowiednich urządzeń komputerowych.

Sprzedaż audiobooków i videobooków poza kategorią Ebooki jest możliwa, jeśli spełniasz co najmniej jeden z poniższych warunków:
  • publikacja jest oficjalnym, oryginalnym wydawnictwem (zapisanym na fizycznym nośniku, dostępnym w ogólnej sprzedaży - na przykład w księgarniach)
  • jesteś wyłącznym autorem lub wydawcą oferowanej publikacji i potrafisz ten fakt udokumentować (podając w opisie nadany jej numer ISBN). W momencie wystawienia oferty numer ISBN musi figurować w bazie danych Biblioteki Narodowej. Dotyczy to wszystkich publikacji przesyłanych elektronicznie oraz publikacji niedostępnych w ogólnej sprzedaży.

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/abc-sprzedazy/jakich-przedmiotow-nie-mozna-wystawiac-na-a...

oznacz moderatorów

michald1989
#7 Wielbiciel#

Cześć, chcę wystawić ebooka jednak nie mogę wybrać odpowiedniej kategorii bo zatrzymuje się na książkach. W jaki sposób mogę wystawić go w kategorii ebook?

oznacz moderatorów

dawal50
#14 Krzewiciel#

Sprzedaż w kategorii Ebooki prowadzić mogą wyłącznie oficjalni dystrybutorzy, po spełnieniu odpowiednich wymagań technicznych i podpisaniu osobnej umowy z Allegro.

oznacz moderatorów

michald1989
#7 Wielbiciel#

Ok czyli w takim razie jeśli chcę sprzedać swojego ebooka to mogę go wystawić w innej kategorii czy muszę spełnić wymagania i podpisać umowę?

oznacz moderatorów

Tadesor
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów

Client:48342016
#1 Nowicjusz#

Hej! Po przeczytaniu tego wątku np ja nadal nie wiem czy mogę wystawić e-booka swojego własnego autorstwa w innej kategorii niż ebook☺️

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:48342016 w tym artykule opisaliśmy zasady dotyczące sprzedaży e-booków na Allegro. 
E-booki mogą być wystawiane tylko w kategorii e-booki i tylko przez oficjalnych dystrybutorów, po spełnieniu odpowiednich wymagań technicznych i podpisaniu osobnej umowy z Allegro. 
Więc nie możesz wystawić swojego e-booka w kategroii innej, niż e-book, ponieważ dopisek, który znajdziesz w podlinkowanym artykule dotyczy audiobooków i videobooków. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów